Uitslag operateursexamen NVB Op 19 april jongstleden vond het operateurs examen plaats in het Grand Théatre in Amersfoort. De uitslag. 29 Door Mary Silva Helaas loopt het aantal cursisten terug. Er waren in eerste instantie zesentwintig kandidaten aangemeld, waarvan zeven personen zich uiteindelijk hebben afgemeld. Er hebben dus in totaal negentien kandidaten deelgenomen aan dit examen: vijftien kandidaten legden een volledig A-examen af, een kan didaat legde een herexamen A af en de overige drie kandida ten legden een volledig B-examen af. Van de negentien kandi daten zijn er vijf personen geslaagd: Volledig A-examen De heer H. de Ruiter, de heer F. Niesing, mevrouw M. van Duin en mevrouw A.Wijgerse. Herexamen A (Cabinepraktijk) De heer E. Brouwer. Van de overige veertien kandidaten zijn drie personen geslaagd voor drie van de vier vakken en zij mogen bij een volgend examen een herexamen afleggen voor het vak waar voor zij zijn gezakt. De overige elf kandidaten zijn gezakt voor twee of meer vakken. Zij mogen bij een volgend examen opnieuw een volledig examen (dus vier vakken) afleggen. De NVB feliciteert de geslaagde kandidaten met het behaalde resultaat! Zoals altijd gaat onze dank uit naar de examinato ren, Jogchem's Theaters en de medewerkers van het Grand Théatre in Amersfoort voor hun medewerking aan dit exa men. Het najaarexamen vindt plaats in november (Amsterdam). Kandidaten kunnen zich vanaf september aanmelden voor dit examen. Werkgevers en cursisten worden te zijner tijd per e- mail ingelicht. Tevens zal alle informatie verschijnen op www.nvbinfocentrum.nl. Voor meer informatie over de operateurcursus en examens kunt u contact opnemen met Mary Silva (020-4266108 of marysilva@nvbbureaunl). EXAMINATOREN GEZOCHT! De NVB wil graag het team van examinatoren uitbreiden. Lijkt het u het leuk en interessant om tweemaal per jaar, tegen een vergoeding, (leerling)operateurs te examineren? Bent u in het bezit van zowel het A- als B-diploma en heeft u minimaal tien jaar werkervaring als operateur of een andere technische achtergrond (bijvoorbeeld, op het gebied van elektrotech niek)? Neemt u dan contact op met de NVB, contactpersoon Mary Silva (020-4266108 ofmarysilva@nvbbureau.nl). HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 26