Op een onbewoond eiland... Doe mee en win een mooi filmpakket quiz In The Island doet Ewan McGregor een huiveringwekkende ontdekking over het eiland uit de titel. In deze quiz zetten we enkele films onder elkaar waarin een hoofdrol is weg gelegd voor een eiland. Je hoeft er alleen maar de juiste acteur of actrice aan te koppelen die er ook in te zien was. Eenvoudiger kunnen we het niet maken. UITSLAG PRESIDENTEN QUIZ Inzendingen kunnen tot en met 27 juli 2005 worden opgestuurd naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam. Je kunt natuurlijk ook een email sturen naar hfn@worldonline.nl. Uit alle inzendingen met het goede antwoord wordt een winnaar getrokken. Hij of zij ontvangt een filmpakket. Eilanden A Jurassic Park B The Beacb C Robinson Crusoe D The Man With the Golden Gun E Papillon F The Count of Monte Cristo G The Island of Dr. Moreau H Spy Kids 2: Island of Lost Dreams 1 Cutthroat Island f Treasure Island K Madagascar Acteurs Val Kilmer 2 Steve McQueen 3 Geena Davis 4 Jim Caviezel 5 Pierce Brosnan 6 Jada Pinkett Smith 7 Virginie Ledoyen 8 Christopher Lee 9 Laura Dern 10 Antonio Banderas 11 Orson Welles The Island. distributie Warner Bros. (Holland) B. V. De winnaar van de Amerikaanse presidenten-quiz in HFN 63 is geworden Eveline Eliasar van Warner Bros. Van harte gefeliciteerd! Het filmpakket wordt snel naar je opgestuurd. De juiste combinaties waren: John F. Kennedy /Bruce Greenwood, Richard Nixon /Anthony Hopkins, Abraham Lincoln /Charlton Heston, Franklin Roosevelt /Jon Voight, Harry Truman/Gary Sinise, Ronald Reagan/James Brolin,Thomas Jefferson /Nick Nolte, Dwight D. Eisenhower /Henry Grace. 30 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 27