teasers 34 opvallen, maar in haar eigen Arabische gemeenschap is ze een bijzondere verschijning. Haar seksualiteit is op explo sieve wijze ontwaakt en ze schept er dan ook genoegen in de jongens die zich om haar verdringen in verrukking te brengen met schaarse kleding. Als ze Chimo ontmoet, ont staat er een intieme relatie tussen hen en trakteert Lila hem op confronterende, pornografische teksten. Chimo is erg introvert en zijn vrienden zijn dan ook niet op de hoogte van hun verhouding... Lila dit Ca, Inspire Pictures. MOONLIGHT FILM DISTRIBUTION Unleashed (23 juni) Regie: Louis Letterier. Cast: Jet Li, Bob Hoskins, Morgan Freeman. PARADISO FILMED ENTERTAINMENT The Machinist (7 juli) Regie: Brad Anderson. Cast: Christian Balejennifer Jason Leigh,Aitana Sanchez-Gijon. Een onherkenbare Christian Bale - de nieuwe Batman - speelt in het ijzingwekkende The Machinist de rol van fabrieksarbeider Trevor Reznik. Reznik lijdt aan slapeloos heid. Al een heel jaar slaapt hij niet of nauwelijks. Maar dat is niet het enige probleem waarmee Reznik kampt. Hij heeft ook het gevoel dat iets of iemand hem in de gaten houdt. tot overmaat van ramp Dans oudste dochter Alex ook nog eens een relatie begint met Carter, is het hek helemaal van de dam... Monster in Law (18 augustus) Regie: Robert Luketic. Cast: Jennifer Lopezjane Fonda, Michael Vartan. Jennifer Lopez neemt het op tegen een herrezen Jane Fonda in Monster in Law. Nu al een monsterhit in de VS! Charlotte Qennifer Lopez) wil dolgraag trouwen met de knappe dokter Kevin Fields.Iedereen is blij behalve... Kevins moeder Viola (Jane Fonda). Samen met haar assistente Ruby ontpopt Viola zich tot een ware nachtmer rie voor de jonge bruid. Maar Charlotte is niet van plan zich zomaar over te geven aan de grillen van haar toekom stige schoonmoeder. Een hilarische komedie over de eeuwige rivaliteit tussen schoonmoeders en schoondochters. Monster in Law, Paradiso Filmed Entertainment Howl's Moving Castte (18 augustus) Scenario regie: Hayao Miyazaki. Wervelend sprookje van de regisseur van Spirited Away over een verlegen meisje dat op wonderbaarlijke wijze verandert in een vief oud vrouwtje. Brak in november 2004 bij het openingsweekend in Japan-alle records. In twee dagen tijd werden er meer dan 1,1 miljoen kaartjes verkocht! In Good Company (21 juli) Regie: Paul Weitz. Cast: Dennis Quaid,Topher Grace, Scarlett Johansson. In Good Company is een heerlijk sprankelende komedie van de makers van About a Boy'. Dan Foremans leven staat op z'n kop. Niet alleen koopt een nieuwe firma het bedrijf op waar hij al jaren werkt, Dans nieuwe baas Carter Duryea blijkt bovendien slechts half zo oud als hij te zijn. Thuis lopen de zaken evenmin op wieltjes. Dans vrouw blijkt onverwacht zwanger te zijn van een derde kind. Als RCV ENTERTAINMENT The Amityville Horror (21 juli) Regie: Andrew Douglas. Cast: Ryan Reynolds, Melissa George. The Amityville Horror blijft een van de meest gruwelijke spookverhalen over vervloekte huizen ooit! George en Kathy trekken met hun kinderen in hun nieuwe droom- huis! Zij weten echter niet dat er een gruwelijke gebeurte nis in het huis heeft plaatsgevonden. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 31