UIZENGA GROUP Huizenga denkt ook aan de jeugdige bezoekers! f7 cast )Atu/*yA HOLLAND FILM NIEUWS Lisette Ruijtenberg, eerder werk zaam bij Independent Films en tot voor kort tijdelijk te vinden bij Sony Pictures, is na een onvergetelijke wereldreis sinds 1 juni aan de slag gegaan bij Rinkel Film Productions, onder meer bekend van Van God los en Off Screen. 30 mei jongstleden kwam er einde aan het dienstverband van publici- teitsmanager Monique Aalbers bij Independent Films. Zij is inmiddels vertrokken naar Quote Media. De opvolgster van Monique is Stephanie Xenakis. Zij studeerde Film- en Televisiewetenschap aan de Universiteit van Amsterdam en was voorheen werkzaam als persvoor lichter op de persafdeling van Endemol Nederland. 22 april jongstleden was de laatste werkdag van marketing manager Ton Bollebakker bij media-exploi- tant Jean Mineur Mediavision. Het is niet bekend waar Ton Bollebakker naar toe is gegaan. In zijn opvolging is inmiddels voorzien. Marga Winkel is aangesteld als nieuwe marketing manager. - 36 zitjes in één systeem - makkelijk opstapelbaar - verrijdbaar - eenvoudig op te bergen Tijdens de jaarvergadering van de Union Internationale des Cinémas (UNIC) in en tijdens Cannes is Ad Weststrate benoemd tot president. Weststrate neemt de voorzittershamer over van zijn Nederlandse voorganger Jan van Dommelen die in het voor jaar van 2003 was aangetreden. Onder het voorzitterschap van Jan van Dommelen heeft UNIC haar interna tionale rol fors versterkt, met name als gesprekspartner op het terrein van digitalisering van filmvertoningen en bestrijding van pira terij. UNIC werkt hierbij nauw samen met de National Association of Theatre Owners (NATO). Voor zijn prominente rol als voorzitter is Jan van Dommelen door UNIC benoemd tot Honomry President. Hij zal actief blijven op de dossiers digitale vertoning, windows en piraterij. Postbus 9434 I 3506 GK UTRECHT Telefoon (030) 261 39 13 I Telefax (030) 261 67 68 E-mail: info@huizenga.nl I www.huizenga.nl Ido Abram is onlangs benoemd tot directeur van het Maurits Binger Film Instituut. Abram volgt Dick Willemsen op wiens vierjaren- contract per 1 augustus afloopt. Abram werkte eer der bij het Nederlands Film Festival in Utrecht en bij Cinemien. Bekend werd hij vooral als CineMart directeur en hoofd Public Relations van het International Film Festival Rotterdam. 15 juli aanstaande breekt de laatste werkdag aan van senior marketing manager Tanja Adriani bij Buena Vista International (Netherlands) B.V Tanja vindt dat het moment is geko men om uit te kijken naar een andere uitdaging. Paul Eggels zal Tanja vanaf haar vertrek vervangen als interim marketing manager. Paul bekleedde deze functie al eerder voor Buena Vista. Er gaat gezocht worden naar een nieuwe manager die de marke tingafdeling kan aansturen. Twee (oude) bekenden uit het bios coopbedrijf zijn bij Young Media Group in dienst getreden als account managers. Het gaat om Daan Mollema, die eerder werkzaam is geweest bij Warner Bros. (Holland) B.V, en Willem Bakhuys Roozeboom, die eerder onder meer werkte bij Buena Vista International en Indies Film Distribution. Het sales Daan Mollema (l.) en Willem Bakhuys Roozeboom team van Young Media Group werkt sinds kort onder supervisie van Nicole Zoontjens. Zij is aangesteld als interim commercieel manager. Nicole werkte tot voor kort bij Loyalty Management Netherlands (LMN), bekend van Air Miles. Young Media Group is onder meer uitgever van Movie Alert!, Filmkids en Cinemart. De NVB feliciteert operateur-examina tor Marco Zevering met zijn voor genomen huwelijk met Annemiek Takken op 5 juli aanstaande. De NVB wenst hen een onvergetelijke dag en heel veel geluk toe!

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 5