1Ï L\ Huizenga denkt ook aan de jeugdige bezoekers! cast I 'Wff j HOLLAND FILM NIEUWS Jolanda Stoppels Annet Lugtmeijer Met de opening van de bios coop van Jogchem's Theaters, CineCity in Hoogezand Sappemeer, is er nieuw personeel bijgeko men. Jolanda Stoppels is aangesteld als bioscoopmana ger van het nieuwe theater. Zij was eerder werkzaam in de ICT-sector en heeft ervaring op het gebied van evenementen en horeca. Annet Lugtmeijer is benoemd tot assistent bioscoopmanager van CineCity. De loopbaan van de manager press publicity Stephanie Xenakis bij Independent Films was niet van lange duur. Zij heeft haar functie inmiddels neergelegd. Het IF-team is ondertussen alweer versterkt en wel met drie nieuwe medewerkers. Sinds 1 augustus zijn Ryanne Becking en Britt Colegem begonnen als respectievelijk promotiecoördina tor en publiciteitsmedewerkster. Ryanne was voorheen werkzaam bij direct marketing bureau Hot Networkz in Haarlem. Britt assisteerde op de publiciteitsafdeling van Warner Bros. Het derde nieuwe gezicht bij Independent Films is dat van Mirjam van Kleef. Zij komt het team vanaf 12 september versterken als publiciteitscoördinator. Hiervoor was zij ad interim productieleider bij radiozender 3FM. Margot van der Lely gaat half september met zwanger schapsverlof. Roger Vroemen, sales manager bij Buena Vista International, heeft besloten een punt te zetten achter zijn carrière bij de distributeur. Roger heeft besloten een tijd niet te werken en deze periode intensief met zijn gezin door te brengen. Bij het ter perse gaan van dit blad was nog niet bekend wie hem gaat opvolgen. Eind juli heeft ook Suzan van der Veen, de steun en toe verlaat van Wallie Pollé bij 1 more film, haar werkzaam heden neergelegd. Suzan is inmiddels samen met haar vriend en zoon naar New York vertrokken. Haar partner werd voor twee jaar uitgezonden en Suzan is met hem meegegaan. Afgelopen junimaand is John Visser bij RCV Entertainment in dienst getreden als business unit manager film voor de Benelux. Hij heeft onder meer diverse functies bekleed bij Bols. VERHUIZINGEN Wolff Cinema Groep heeft een nieuw telefoonnummer. De exploitatie is te bereiken via het nieuwe nummer: 030-8502500. Het faxnummer is ongewijzigd gebleven. Naast het algemene nummer is er een direct nummer voor de afdeling marketing en communicatie: 030-8502525. Young Media Group is verhuisd. Het kantoor in Leidschendam is verruild voor een behuizing in Amsterdam-Noord. Het nieuwe adres is: Postbus 52 1000 AB Amsterdam Meeuwenlaan 106 1021 JL Amsterdam Het nieuwe telefoonnummer is 020-4942811. - 36 zitjes in één systeem makkelijk opstapelbaar - verrijdbaar - eenvoudig op te bergen Postbus 9434 i 3506 GK UTRECHT Telefoon (030) 261 39 13 I Telefax (030) 261 67 68 E-mail: info@huizenga.nl I www.huizenga.nl

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 5