Zomerhitte Vox Popoli Cast van Afblijven! bekend in productie Jan Wolkers Zomer hitte jongen die geschiedenis wil maken. Maar hij heeft ook zijn keerzijde, want als het niet goedschiks gaat, dan maar kwaadschiks.' Dennis wordt verliefd op het hoertje Tiffany. Nadja Hüpscher is ter voorbereiding voor haar rol samen met Pieter Kuijpers en Edo Brunner de Amsterdamse Wallen opgegaan. Nadja: 'Wat mij opviel was dat de meeste hoeren hun vak puur vanuit hun professiona liteit benaderen. Het is allemaal heel koel en afstan delijk. Tiffany is toch een beetje anders. Ze heeft een moeilijke jeugd gehad en woont in bij haar moeder en dier nieuwe vriend. Dennis is misschien niet de prins op het witte paard, maar ze vindt het heerlijk dat zij nu eens gepamperd wordt.' Inmiddels zijn de opnamen klaar en is de editor begonnen de film te monteren. Producent Sander van Meurs verwacht dat de film in oktober klaar zal zijn. Samen met RCV en BNN bezint hij zich op de marketingcampagne. Ze krijgen daarbij advies van John Durie van het Filmfonds. Dat is een man die sterk denkt in doelgroepen. Voor welke doelgroep is Dennis P bedoeld? Van Meurs:'De film is eigenlijk voor iedereen. Wij denken dat iedereen zich kan identificeren met Dennis P Soms moet je om zijn verhaal lachen met pijn in je buik en soms met pijn in je hart.' Deze zomer vinden op Texel de opnamen plaats van Zomerhitte, de verfilming van het boek van Jan Wolkers. De film gaat geregisseerd worden door Monique van de Ven. Het scenario werd geschreven door Van de Vens echtgenoot, Edwin de Vries. Het is niet bekend wie de hoofdrollen gaan spelen. In Zomerhitte draait het om Jan, een natuurfotograaf op Texel. Hij ont moet Kathleen, een jonge, levens lustige en sensuele vrouw. Jan raakt in de ban van de vrouw, met alle gevolgen van dien. Buena Vista International brengt Zomerhitte voorjaar 2007 uit in de bioscoop. Dit najaar hoopt regisseur Eddie Terstall te kunnen begin nen met de opnamen van zijn nieuwe film, Vox Popoli. De film gaat over een volkse jongen die een relatie krijgt met de dochter van een linkse politicus. De hoofdrollen zijn weggelegd voor Johnny de Mol,Tara Elders, Jack Wouterse, Tom Jansen en Najib Amhali. Het is nog niet bekend welke distributeur Vox Popoli gaat uitbrengen. Wel is duidelijk dat Terstall direct na afronding van de film, wil gaan beginnen met een Engelstalige versie van Hufters en hofdames. Deze film moet in de zomer van 2007 in New York worden opgenomen. In het vorige nummer maakten we al melding van het over weldigend aantal aanmeldingen voor de casting van Afblijven! Onder de ruim 800 jongens en meisjes die audi tie deden voor een van de hoofdrollen bevond zich ook de veertienjarige Sem Veeger. Zij werd uitgekozen voor de hoofdrol van Melissa. Het is haar eerste filmrol. De rol van Melissa's tegenspeler, Jordi, werd gegeven aan Matthijs van de Sande Bakhuyzen. Idols en Dancing With the Stars-deel nemer Jim Bakkum krijgt de rol van Toine. HOLLAND FILM NIEUWS - 21

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 21