Jong en gedreven MustSee Groningen theaterpaspoort in the picture Dordrecht raakt bios kwijt Met negenentwintig jaar is hij is de jongste bioscooponder nemer met een eigen keten, is geboren achter het buffet, gelooft nog in het persoonlijk contact met de telefoniste, roert zich tegenwoordig ook in de Exploitantenraad en heeft een lounge ingericht voor comfort, movies more. Holland Film Nieuws was op Hemelvaartsdag te gast bij Han Wolf in het Brabantse Uden. 26 Naam bioscoop: MustSee Groningen Stad: Groningen Zalen: 10 Stoelen: 1.898 Exploitant: MustSee Theater Managers: Martijn Gramsma en Douwe Vos Aantal medewerkers: 50 Opent: 13 juli 2006 Verwachte aantal bezoekers per jaar: 400.000 Stoelen: Huizenga Projector: Cinemeccanica Formaat grootste doek:l 10 m2 Concessions: Coca-Cola, Nestle, Grolsch Bioscoopreclame: Jean Mineur Mediavision Bioscoop is onderscheidend door: 'comfort, design, theateruitstraling, goede bereikbaarheid, digitale projectie, unieke locatie en congresfaciliteiten' Website: www.mustsee.nl Reden voor theater paspoort: opening van de nieuwe bioscoop. MustSee Groningen Jogchem's Theaters gaat haar bioscoop Euro Cinema in Dordrecht sluiten. JT liet het ANP onlangs weten dat het niet meer haalbaar is om in het huidige pand in de binnenstad van Dordrecht een bioscoop draaiende te houden. Men ziet geen kan sen om de bioscoop te verbouwen om er daarna een rendabele exploitatie van te maken. Met de sluiting verliest Dordrecht haar enige bioscoop. Dordrechtenaren zijn dan volledig aangewezen op Filmhuis Cinode Op 7 september draait Euro Cinema de laatste filmvoorstellingen. Door Lucia Alleman Uden is de laatste decennia flink uit de kluiten gewassen. Het dorp is na de oor log gegroeid van vierduizend naar veertigduizend inwoners. Het nieuwgebouw de centrum heeft de allure van een kleine stad met winkels, café's, restaurants en veel parkeergelegenheid. Het enige wat nog ontbrak was een bioscoop. Vanuit Wijchen, waar Rob en Maddy Wolf Cinema Roma exploiteerden, werd al jaren gekeken naar Uden. Maar verschillende plannen liepen op niets uit. Toen zijn vader in 1994 overleed, nam Han, toen amper zeventien jaar, delen van de bedrijfsvoering van Cinema Roma over. Na zijn studie aan de HTS besloot hij voor een leven in de bioscoop te gaan. ik deed dat op voorwaarde dat we zou den groeien.' Uitbreidingsplannen die er al lagen nam hij ter hand. In 2000 werd Cinema Roma uitgebreid met een derde zaal en in 2002 werd Cine Twins in Malden geopend. In december 2005 kwam daar de langgewenste bioscoop in Uden bij, TakeTen. Bij elkaar een mini-concern met 115 werknemers. En er zijn vergevor derde plannen voor een bioscoop in Eist bij Arnhem. De theaters worden bestierd vanuit het hoofdkantoor in Wijchen. Maddy Wolf is nog altijd actief op de achtergrond, maar de dagelijkse leiding is in handen Han Wolf. Kroonluchter Take Ten is gevestigd in het centrum van Uden in de onderbouw van het luxueuze appartementencomplex Palazzo Fiorentino. Geen eigen gebouw. Han Wolf is daarover heel stellig: 'Wij vinden de binnenkant belangrijker dan de bui tenkant. De mensen zitten tenslotte binnen.'Aan de binnenkant is bijzonder veel aandacht besteed. Bob Architecten uit Arnhem heeft de inrichting ontworpen. De kleuren geven een moderne, chique atmosfeer, geen koper en rood, maar okergeel en koffiebruin. Beneden is een kleine foyer met een cirkel van poefjes. in Uden, Dano Photo Design, Grave. HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 25