teasers BENELUX FILM DISTRIBUTORS Ask the Dust (22 juni) Regie: RobertTowne. Cast: Colin Farrell, Salma Hayek. Geschreven en geregisseerd door RobertTowne, die een Oscar won met Cbinatown. Camilla Lopez (Salma Hayek) is een gedreven Mexicaans barmeisje dat haar milieu wil ontvluchten door een rijke Amerikaan te trouwen. Deze missie komt in het gedrang wanneer ze Arturo Bandini (Colin Farrell) ontmoet, een ambitieuze Italiaanse schrijver die droomt van een succesvol debuut met een blonde schoonheid aan zijn zijde. Ask the Dust. Benelux Film Distributors Ordinary Man (22 juni) Regie: Vincent Lannoo. Cast: Carlo Ferrante, Christine Grulois,Vera Van Dooren. Winnaar Silver Screen Award AFFF 2006. George is meubel- verkoper en een goede vader en echtgenoot. Maar op een nacht begaat hij een stommiteit: in een blinde woedeaanval vermoordt hij een man. Geschrokken van zijn eigen daad, zit hij met een dilemma: laat hij de vriendin van zijn slacht offer en getuige van zijn wandaad leven? Grote kleine muis: Cirkelientje 3 (28 juni) Regie: Jannik Hastrup. Cirkelientje gaat op vakantie naar Turkije. Haar vriendjes Ingolf, Fredrik en Viktor besluiten haar op te zoeken en verbergen zich op het schip van hun grootvader. Aan boord ontmoeten ze een andere verstekeling, de onbevreesde muis Ali, die de wijde wereld intrekt op zoek naar geluk en hopend op heel veel kaas voor zijn familie. Maar Ali blijkt een geheim te hebben... Slither (29 juni) Regie: James Gunn. Cast: Nathan Fillion, Elisabeth Banks. Wanneer een meteoriet neerstort in het rustige stadje Weesly muteert dit de rijke inwoner Grant in een monster lijk wezen. Niemand vermoedt onheil tot er een vrouw ver mist wordt. Sheriff Bill Pardy (Nathan Fillion) en zijn team komen oog in oog te staan met een oeroud organisme dat vastbesloten is al het leven op aarde op te slorpen en te vernietigen. BUENA VISTA INTERNATIONAL Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (13 juli) Regie: Gore Verbinski. Cast:Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley. CINEMIEN Tapas (6 juli) Regie:José Corbachojuan Cruz. Cast:Angel de Andrés, Maria Galiana, Elvira Mïnguez. In een wijk van een grote Spaanse stad komen de verschil lende levens van een aantal buurtbewoners samen. Ze ont moeten elkaar in de bar, in de supermarkt of.bij elkaar in bed. Hellbent (26 juli) Regie: Paul Etheredge-Ouzts. Cast: Dylan Fergus, Bryan Kirkwood, Hank Harris. Een wilde rit die geslaagde en aantrekkelijke personages combineert met onverwachte verrassingen en shockeren de, angstaanjagende momenten. Hellbent is een verfrissen de nieuwe klassieker in het horrorgenre. Sabah (3 augustus) Regie: Ruba Nadda. Cast: Arsinée Khanjian, Shawn Doyle, Jeff Seymour. Sabah is een slimme en mooie Canadese moslima die net veertig is geworden. Dan ontmoet ze Stephen en wordt verliefd. Haar familie mag niet weten dat ze uitgaat met een Canadees en ze verzint allemaal smoesjes om haar rela tie verborgen te houden. FILMMUSEUM Novecento (1976) - (22 juni) Regie: Bernardo Bertolucci. Cast: Robert De Niro, Gerard Dépardieu, Donald Sutherland. Een halve eeuw Italiaanse geschiedenis terugbrengen tot ruim vijf uur film, dat was wat Bernardo Bertolucci in 1976 met Novecento beoogde. Dertig jaar na dato brengt het Filmmuseum dit imposante epos over het Italiaanse platte- landscommunisme opnieuw uit met een nieuwe kopie. Aansluitend presenteert het Filmmuseum een zomerpro- gramma rondom Robert De Niro, die onder meer door zijn acteerprestaties in Novecento zijn naam als groot acteur vestigde. Raging Buil (1980) - (6 juli) Regie: Martin Scorcese. Cast: Robert De Niro, Joe Pesci. Martin Scorseses rauwe (zwartwit)verfilming van het levensverhaal van de legendarische bokser Jake La Motta viel de liefhebbers van het sentimentele Rocky (1976) iet wat rauw op de maag. Blinde ambitie, naijver en een over kill aan testosteron lagen ten grondslag aan La Motta's HOLLAND FILM NIEUWS -41

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 40