cast (HUIZENGA GROUP Huizenga denkt ook aan de jeugdige bezoekers! C~ HOLLAND FILM NIEUWS Errol Nayci Op de sales-afdeling bij Buena Vista International is sinds 1 juni Errol Nayci werkzaam. Errol werkte voorheen als filmproducent en maakte, samen met collega Volkert Struycken, onder meer De grot en Loenatik: de movie. Bij A-Film Distribution is de marketingaf deling sinds enige tijd versterkt met Lisette Ruitenberg. Zij werkte eerder voor Rinkel Film en Independent Films. Ze vervangt Marie-Louise Mazel. Maartje Piersma, tot begin juli werkzaam als publiciteits medewerker bij Cinemien, heeft de overgestapt gemaakt naar de organisatie van het IDFA. Bij Cinemien is Maartje inmiddels vervangen door Gideon Querido van Frank. Bij RCV Film Distribution is Nicky Koopmans onlangs begonnen als medewerkster publiciteit/tv. Zij komt van Versatel waar zij contract-manager was voor consumer con tent. Monique Sonneveldt is in dienst getreden als media- coördinator. Zij werkte hiervoor op de afdeling marketing bij RTL (IP).Tenslotte is Gertjan Langeland van 21 augustus tot medio december aangenomen als interim mar keting manager. Dit vanwege het zwangerschapsverlof van marketing manager Karin van Zwijndregt. Gertjan was hiervoor als marketing manager werkzaam voor Joop van den Ende Theaterproducties. Bij Independent Films hebben onlangs wat personele veran deringen plaatsgevonden. Sinds 14 augustus versterkt Peter Outshoorn het team van Independent Films als sales assistent. Peter was eerder werkzaam als operators manager bij Pathé de Munt en heeft tot voor kort bij Film Future gewerkt. Frank Groenveld heeft sinds het vertrek van Martin Ruttenberg promotie gemaakt en is nu sales manager. Ook Karen Moritz is sinds 14 augustus werkzaam bij Independent Films. Zij is creative coördinator. Hiervoor heeft Karen zes jaar in de reclamewereld gewerkt als accountmanager bij Roorda en daarvoor bij Cayenne Communications 'Op 11 juli van dit jaar was Judith Hendriks tien jaar in dienst bij Jogchem's Theaters. Judith is begonnen als telefo niste en heeft zich daarna sterk gemaakt in het buffet en is uitgegroeid tot ster-cassière bij zowel Calypso als Carolus in Nijmegen. De afgelopen jaren hebben we van haar diensten gebruik mogen maken als inval-kader. Nogmaals van harte Judith! Op naar de volgende tien!'Aldus het bericht uit Nijmegen dat binnenkwam op de redactie. GEBOORTEN Op 6 juni 2006 zijn de sales manager van 20th Century Fox Daphne Kolijn en Maurice Kolijn de gelukkige ouders geworden van zoon Raphael Thierry. Ouders en kind maken het goed. In Amstelveen overleed op 19 juni jongstleden oprich ter en voormalig directeur van Selectronic B.V., Jan Muhlenbaumer. Jan Muhlenbaumer richtte in 1963 Selectronic op. In Nederland was hij onder andere de vertegenwoordiger van Ernemann-projectoren. Vanaf 1974 werd hij hierin bijgestaan door zijn twee zoons. In 2001 trad hij terug als directeur. Hij werd opge volgd door zijn beide zoons en Ronald Weier. Jan Muhlenbaumer is 77 jaar geworden. Op 16 juli jongstleden is de heer Lou van Bergen na een kort ziekbed vredig ingeslapen. De heer Van Bergen was lange tijd directeur en eigenaar van B.V. ZuidNederlandse Theater en Bioscopenexploitatie. In die hoedanigheid leidde hij jarenlang het Royal Theater in Heerlen. De heer Van Bergen werd op zijn verzoek in alle stilte begraven. Hij werd 82 jaar oud. 36 zitjes in één systeem - makkelijk opstapelbaar - verrijdbaar - eenvoudig op te bergen Postbus 9434 I 3506 GK UTRECHT Telefoon (030) 261 39 13 I Telefax (030) 261 67 68 E-mail: info@huizenga.nl I www.huizenga.nl

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 5