pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 30.- p.rrï young creations Bel 0512 - 541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl Twee vrouwen (Cameron Diaz en Kate Winslet), de een in Amerika, de ander in Engeland, hebben dezelfde rela tieproblemen. Zonder dat ze elkaar kennen, ruilen ze gedurende de kerst met elkaar van huis met de bedoe ling het kerstgevoel te ontvluchten. Maar dat pakt natuurlijk heel anders uit wanneer ze allebei een man ontmoeten (Jude Law en Jack Black). Vanaf 21 december draait Cbarlotte's Web in de origi nele en de Nederlandse versie. Deze familiefilm is een combinatie van live action en CG animatie. Het gaat over het meisje Fiona, dat dol is op haar biggetje Wilbert.Wilberts beste vriendin is Charlotte, een beeldschone grote grijze spin, die bij hem in de schuur woont. Als Wilbert in gevaar komt en op de eettafel dreigt te eindigen, bedenkt Charlotte een heel slim plan dat ze met de hulp van de rat Templeton ten uitvoer brengt. Zou het hen lukken Wilberts leven te redden? WARNER BROS. Ik ben net terug uit New York en het was een hele ervaring. Druk, bruisend, positief, alle clichés zijn waar. Dit volk krijg je er met tien aanslagen nog niet onder. Ik zat in een hotel vlakbij Broadway, bij allemaal heel oude theaters (ik waande me even in Nederland Bioscoopland), waar de prachtigste shows werden weggegeven. Ik liep in de (beruchte) wijk Harlem en zag daar allemaal oude auto's rijden. Een straathoek verder liep ik Rkiley Scott en Russell Crowe tegen het lijf, bezig met de opnamen van American Gangster. Bij mij in de buurt woont Hugo Metsers III.Toch niet hele maal hetzelfde. Niets negatiefs? Nou een ding dan, het toilet van warenhuis Macy's. Naar aanleiding van de staat waarin mijn reisgenoot en ik het aantroffen zijn we tot de vol gende reconstructie gekomen (CSI New York). Na het verwijderen van minimaal een broekspijp is de per soon in kwestie op zijn handen gaan staan, heel hard rondjes gaan draaien, terwijl er met het onderlichaam (nu bovenlichaam) een zekere pressie werd uitgeoe fend.Typisch gevalletje van Cirque du Soleil en iets ver keerds gegeten. Op Times Square hingen posters van The Departed (9 november) in een formaat waar onze Gerben een pun tje aan kan zuigen. Het is duidelijk dat ze er in Amerika veel van verwachten. Dat is overigens ook zo hier in Nederland. We krijgen steeds betere berichten. Dit zou wel eens de verrassing van het najaar kunnen worden. Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Mark Wahlberg, Jack Nicholson onder regie van Martin Scorsese. Je zou er nerveus van worden. Flags of Our Fathers (30 november) van Clint Eastwood wordt niet voor niets richting aivard season uitgebracht. De trailer op diverse websites is indruk wekkend. Gaat dat zien dus. En verder? Wij tappen, zingen, eten veel vis en proberen nu al weken een pinguïn van Haig te lenen. HOLLAND FILM NI EUWS-33

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 30