Time to Win COMPESO' in the picture Programmeur Filmhuis Den Haag krijgt belangrijke onderscheiding Maak ook gebruik van de nieuwe dimensie op het gebied van bezoekersmanagement. Met de innovatieve en betrouwbare bioscoopoplossing COMPESO WinTICKET bent u duidelijk sneller op uw bestemming: Ticket-/buffet-/combikassa Gastrokassa/Orderman Afhaal- en verkoopautomaten Telefonisch reserveringssysteem Bioscoop-/hoofdkantooradministratie Programmeergereedschap Productbeheer Tydregistratie/dienstplanning Internet-ticketing Klantenbindingsystemen Gebruikersbeheer Bonus CRM, Couponing Direct marketing, Promotions Monitor-informatiesysteem Wij willen u als onze klant hartelijk danken voor het in ons gestelde vertrouwen en wensen u hele fijne feestdagen. Natuurlijk staan wij ook in het nieuwe jaar weer voor u klaar. 16 Dubbele garagedeuren Ooit waren bioscoopondernemers vooral filmliefhebbers, nu lijken ze in de eerste plaats ondernemers. Hoe zit dat met Frits Nieuwenhuizen? 'Ik ben absoluut filmliefhebber, maar ik ben geen filmgek. De onderneming erachter vind ik leu ker. De boeking deed ik altijd met plezier, maar die heb ik bijna een jaar geleden aan Paul Visser van ABC overgedra gen. Vroeger zat ik de hele week op de programmering te broeden en elke maandag tot twaalf uur te wachten op de verhuurder, of hij nog een kopietje voor ons op Texel had. Daar heb ik gewoon geen tijd meer voor. Nu regel ik dat met een telefoontje op de zondagavond.' De moderne bioscoopexploitant richt zich niet alleen op het filmpubliek. Frits Nieuwenhuizen: 'Mijn vrouw Irma gaat zich op de zakelijke markt richten. Er is in Noord-Holland veel animo voor dit soort faciliteiten. We passen ons daarop aan door bijvoorbeeld klaptafeltjes aan de stoelen te monte ren en draadloos internet mogelijk te maken. Zaal 1 en 2 hebben een podium voor presentaties en in zaal 3 hebben we een dubbele garagedeur gemaakt. Er zitten hier in de buurt veel autobedrijven.Als zij straks een nieuw model wil len presenteren, kunnen ze 'm zo de zaal inrijden, terwijl wij de commercial projecteren.' Hij is nog niet benaderd door een projectontwikkelaar om zijn interesse in alweer een nieuw project te peilen. 'Ze vin den mij te klein. Het is ook niet zo dat ik nu een heel keten wil bezitten. Eerst moet CineMagnus goed draaien. Ik wil gewoon doen wat ik leuk vind en ik moet zeggen: ik heb het afgelopen jaar enorm genoten. Het is heel leuk om zelf beslissingen te nemen, van de opbouw van het pand tot de closetrolhouder in het toilet.' Donderdag 30 november werd Leendert de Jong, pro grammeur van Filmhuis Den Haag, benoemd tot ChevaUer dans l'Ordre des Arts et des Lettres. Deze hoge Franse onderscheiding wordt uitge reikt aan personen die zich op artistiek of literair gebied verdienstelijk gemaakt heb ben voor uitstraling van de Franse kunsten en letteren in Frankrijk en in de wereld. De Jong ontvangt de onderschei ding voor zijn jarenlange bijdrage aan de ontwikkeling van de Franse en Franstalige Cinema in Nederland. De onder scheiding werd uitgereikt door Zijne Excellentie de heer Jean-Michel Gaussot, ambassadeur van Frankrijk in Nederland. Een trotse Leendert de Jong. COMPESO GmbH Breslauer Strasse 6 D-41460 Neuss Tel. +49(0)21 31/12 47 90 Fax+49(0)21 31/1 24 79 79 sales@compeso.com COMPESO GmbH Carl-Zeiss-Ring 9 D-85737 Ismaning Tel. +49(0)89/96 97 97 0 Fax +49(0)89/96 97 97 97 www.compeso.com HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 15