teasers Saw 3 (4 januari) Regie: Garren Lynn Bousman. Cast:Tobin Bell, Shawnee Smith. De gestoorde seriemoordenaar Jigsaw besluit zijn zieke spelletjes voort te zetten en overtreft zichzelf in Saw 3- Indigènes (18 januari) Regie: Rachid Bouchareb. Cast: Jamel Debbouze, Samy Naceri. Geld, liefde voor Frankrijk of voor het Franse leger, geloof in vrijheid en gelijkheid... hun motivatie is verschillend, maar het doel van het gevecht dat ze leveren is hetzelfde: Frankrijk bevrijden. Arthur and the Minimoys (31 januari) Regie: Luc Besson. Cast: Freddie Highmore en Mia Farrow. Stemmen (ov): Madonna, Snoop Dogg en David Bowie; (nl) Chris Silos, Kim-Lian van der Meij. Arthur and the Minimoys is de eerste CGI-animatiefilm van filmmaker Luc Besson. Ernst, Bobbie en de geslepen Onix (14 februari) Regie: Pieter Walther Boer. Cast: Gert-Jan van den Ende, Erik van Trommel. Het avontuurlijke duo bindt de strijd aan met de geslepen industrieel Wolter Onix, die van plan is een prachtig bos te kappen en heel Nederland te asfalteren. Lukt het hen om dit tegen te houden? Kicks (15 februari) Regie: Albert ter Heerdt. Cast: Mimoun Oaissa, Mohammed Chaara. Kicks is een aangrijpende en warmbloedige film, die verschillen tussen mensen signaleert, maar vooral hun overeenkomsten benadrukt. Miss Potter, RCV Entertainment Miss Potter (8 februari) Regie: Chris Noonan. Cast: Renée Zellweger, Ewan McGregor. Peter Rabbit, Benjamin Bunny,Tiggy-winkle,Tom Kitten, Hunca Munca.Wie is er niet groot geworden met de prachtig getekende verhalen van Beatrix Potter? Nog meer dan haar bedenksels was haar eigen leven een bijzonder verhaal. Renée Zellweger en de Schotse acteur Ewan McGregor brengen het leven van Miss Potter naar het witte doek in een prachtige mengeling van film en Potter animaties. SONY PICTURES RELEASING Pursuit of Happy ness (1 februari) Regie: Gabriele Muccino. Cast: Will Smith.Thandie Newton. RCV ENTERTAINMENT UNITED INTERNATIONAL PICTURES Tenacious D in the Piek of Destiny (11 januari) Het niet al te serieuze rockduo Jack Black en Kyle Gass vertelt in deze hilarische komedie eindelijk hoe Tenacious D de zelfbenoemde beste band op aarde werd. Naast JB en KG spelen sterren als Tim Robbins, Ben Stiller en Meat Loaf bizarre bijrollen in de komedie. Catch a Eire (11 januari) Regie: Philip Noyce. Cast:Tim Robbins, Derek Luke. Drama/thriller over het terrorisme in Zuid-Afrika tijdens de Apartheid. Gebaseerd op het waargebeurde verhaal van Patrick Chamusso, die in zijn eentje aanvallen tegen het regime uitvoert. Een politieman (Tim Robbins) onderzoekt de zaak. Lonely Hearls (18 januari) Regie: Todd Robinson Cast: John Travolta, James Gandolfini, Salma Hayek, Jared Leto, Laura Dern en Scott Caan. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal, vertelt Lonely Hearts over het moorddadige echtpaar Martha Beek en Raymond Martinez Fernandez, beter bekend als de Lonely Hearts Killers. Zij lokten hun slachtoffers met contactadvertenties... Nacho Libre (18 januari) Regie: Jared Hess. Cast: Jack Black, Efren Ramirez. Komedie met Jack Black als Ignacio (bijnaam: Nacho), een Mexicaanse priester die als bijbaantje worstelt om geld in te zamelen voor zijn weeshuis. Smokin' Aces (1 februari) Regie: Joe Carnahan. Cast: Ryan Reynolds, Jeremy Piven, Ray Liotta,Andy Garcia, Ben Affleek, Alicia Keys, Common. HOLLAND FILM NIEUWS -47

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 44