teasers kort Platina, Goud en Kristal 48 Smokin'Aces, Sony Pictures Releasing Maffia-baas Primo Sparazza heeft een beloning uitgeloofd voor degene die Buddy 'Aces' Israël vermoordt, een ver lopen illusionist die door de FBI is overgehaald tegen de maffia te getuigen. Aces houdt zich verscholen in Lake Tahoe en de FBI stuurt twee agenten daarheen om hem te beschermen. Het nieuws van de beloning verspreidt zich snel in de wereld van de misdaad. Al gauw trekt allerlei gespuis naar Lake Tahoe en is de jacht op Aces geopend. Barnyard: Beestenboel (14 februari) Regie: Steve Oedekerk. Nederlandse stemmen: Kasper van Kooten, Niki Romijn, Oscar Harris, Pim Koopman, Inge Severijnse, Ine Kuhr, Johnny Kraaykamp jr. Een hilarisch kijkje in de verborgen wereld van de dieren en wat ze uitspoken als de mensen even niet kijken. Zodra de boer uit zicht is, grijpen de dieren de kans om de beest uit te hangen. Vooral Otis de Stier is een echt feest beest. Zijn vader Ben is veel serieuzer en probeert tever geefs Otis verantwoordelijkheidsgevoel bij te brengen. Dan gebeurt er iets waardoor Otis de leiding moet nemen en de dieren tegen de gevaarlijke coyotes moet beschermen. Dat valt niet mee! Gebaseerd op de gelijknamige tv-serie. WARNER BROS. Het is december 2007 en na de langste kabinetsformatie uit de naoorlogse geschiedenis is dan eindelijk het kabinet Marijnissen I geïnstalleerd. Na een jaar sleutelen is Maccsbox klaar. Binnenkort gaat de eerste test van start, Nu maar hopen dat iedereen bereid is zijn cijfers op tijd door te sturen. Ondertussen gaan de ontwikkelingen op digitaal gebied ook steeds sneller. Sinds vorig jaar zijn er toch weer twee schermen (allemaal bij Gerben) aan het reeds imposante netwerk toegevoegd. Voor ons was het ook een bijzonder jaar. Natuurlijk hadden wij niet voorzien dat Happy Feet zou leiden tot de illegale import van keizerpinguïns en de daarbij onvermijdelijke sterfgevallen, maar dankzij ons persbericht waarin wij ferm afstand namen van dergelijke praktijken was de pr-schade gelukkig beperkt. En toen kwam Music and Lyrics, met Hugh Grant als Hugh Grant.Wat hebben we een geld verdiend met z'n allen. Je Paul Verhoevens Zwartboek draaide nog geen drie weken in de bioscoop of er waren al meer 400.000 bezoekers geregistreerd. Daarom ontvingen producent San Fu Malta en regisseur Paul Verhoeven vrijdag 6 oktober, tijdens de slot- avond van het Nederlands Film Festival in Utrecht, een Platina Film voor het bereikte resultaat. Bij het ter perse gaan van deze editie van Holland Film Nieuws hadden meer dan 951.000 Nederlanders Zwartboek gezien. Kruistocht in spijkerbroek trok binnen een recordtijd van twaalf dagen meer dan 100.000 bezoekers. De speelfilm werd daarom bekroond met de Gouden Film. De uitreiking daarvan vond plaats op zondag 26 november in Het Ketelhuis in Amsterdam, voorafgaand aan een voorstelling van de film. Doreen Boonekamp, directeur van het Nederlands Film Festival, overhandigde de Gouden Film aan regisseur Ben Sombogaart en aan Ineke Kanters, die de Gouden Film namens producent Kees Kasander in ontvangst nam. Naar de film Afblijven/ van regisseur Maria Peters gingen in een periode van twee weken meer dan 100.000 bioscoopbezoe kers. De film kreeg daarom een Gouden Film. Die werd 18 HOLLAND FILM NIEUWS Zwartboek (distributeur A-Film Distribution) oktober door Maria Peters en schrijfster Carry Slee overhan digd aan hoofdrolspeelster Sem Veeger op haar school. Eerder dit jaar kreeg ook de film ZOOP in India een Gouden Film. Na een kleine vier weken in de bioscoop stond de teller op 100.000 bezoekers. De hoofdrolspelers van ZOOP namen de prijs tijdens een fandag in Ouwehands Dierenpark in Rhenen in ontvangst. De documentaire Buddha's Lost Children trok in september in drie weken

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 45