pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 30.- p.m young creations Bel 0512 - 541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl moet er toch niet aan denken dat hij echt iemand anders zou proberen te spelen? Toegegeven een negen jaar classificatie vragen voor 300 was achteraf niet zo handig, maar iedereen kon toch zien dat de afgehakte armen en benen niet echt waren? Beter ging het met Ocean's 13 en Harry Potter 5. Een aaneengesloten periode van vijf tien weken regen. Wie had dat kunnen voorspellen! Harry Potter 5, Warner Bros. Die Al Gore kan ons nog meer vertellen, maar dat broei kaseffect heeft toch niet alleen nadelen. Het paard van Sinterklaas is dit jaar voor de tweede keer gevonden. Via een uitgekiende releasestrategie (starten met vijf prints en iedere week een er bij) hebben we daar echt uitgehaald wat er in zit. Misschien volgend jaar een marathonvoorstelling van deel een en twee? Morgen gaat Golden Compass uit. De recensies zijn laaiend enthousiast. Zijn die 300 prints wel genoeg? Een gelukkig 2008 en eet alleen verse oliebollen! tijd 10.000 bezoekers zodat de makers de Kristallen Film uitgereikt kregen. Ook dat gebeurde in Utrecht tijdens het Nederlands Film Festival. De documentaire Forever van Heddy Honigman heeft inmiddels ook meer dan 10.000 bioscoopbezoekers getrokken en wordt daarom ook bekroond met de Kristallen Film. De prijs werd uitgereikt tijdens het IDFA op 27 november in het Filmmuseum. De Gouden Film en Platina Film worden toegekend, wan neer voor een Nederlandse film tijdens de roulatie respec tievelijk 100.000 en 400.000 bioscoopkaartjes zijn ver kocht. De Kristallen Film gaat naar documentaires die meer dan 10.000 bezoekers trekken. Afblijven! (distributeur RCV Entertainment) HOLLAND FILM NIEUWS - 49

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 46