W '4iTE achter de schermen Baanbrekende visuele presentatie met meerwaarde Litefast 360° transparent LED-Display Technology 16 heeft. Het bedrijf, dat zich ook innovatief op andere aspecten van filmdistributie richt, is in Groot-Brittannië het baanbre kende netwerk van de UK Filmcouncil aan het opzetten. Door multiplexen uit te rusten met 2K-apparatuur, willen zij zo een plek garanderen voor arthousefilms. CinemaNet heeft in de Nederlandse filmtheaters de afgelopen vier jaar ervaring opgedaan met e-cinema en maakt komend jaar de stap naar 2K. Later in dat jaar willen zij ook een aanbod doen aan de commerciële bioscopen. BBy -> In Groot-Brittannië zet Arts Alliance het baanbrekende digitale netwerk van de UK Filmcouncil op. Wat doet Pathé? Ondertussen zit de bioscoopwereld echter te wachten wat marktleider Pathé van plan is. Na zich onder meer in Groot-Brittannië te hebben georiënteerd op de ervaringen van Arts Alliance, overlegt men nu met de Franse moederor ganisatie. Het zou zo maar kunnen, dat die in zee gaat met de Franse partij die ineens op de vorige editie van IBC opdook: Éclair Digital Cinema, dochterorganisatie van een groot Frans postproductielab. Misschien is over een jaar een deel van de markt, zeg Utopia en Jogchem's, gedigitaliseerd door XDC, zitten Wolff en Minerva bij Arts Alliance, zijn Merral en de filmtheaters aangesloten bij CinemaNet en heeft Pathé Éclair als service company. Is dat erg? Is er dan een situatie ontstaan waarbij, om maar een vergelijking te maken met het begin van het videotijdperk, de een met VHS werkt en de ander op het dode spoor van Video2000 zit? Dat zit er niet in, want iedereen heeft dan namelijk min of meer dezelfde DCI-goedgekeurde appara tuur. Wanneer alle servers dan ook JPEG2000 kunnen afspelen, is de content ook nog eens gemakkelijker uitwisselbaar. De bottleneck zit hem voornamelijk bij de boekingsafspraken, waarbij verschillende bedrijven wel eens heel verschillende businessmodellen zouden kunnen hebben. Met de bijbehorende prijsafspraken. Litefast 360° transparent LED-Display technologie: Een doorbraak in opvallende High-Tech visuele presentaties. Ontworpen voor het opvallend weergeven van electronische media, reclame, vluchtgegevens, bewegende en stilstaande beelden. Het boven het publiek uitstekende transparante 360° 'beeld scherm' (98"), trekt onvermijdelijk de aandacht door zijn bijna holografische presentatietechniek. Het publiek verbaast zich over deze opvallende presentatie en zal direct geraakt zijn door de attractieve en informatieve beelden. Door de vorm van de Litefast kan de onderzijde van de zuil als billboard fungeren. Dit versterkt de samenwerking tussen de beelden van het litefast 360° display en de boodschap op de infozuil. Binnenin het 360° beeld is plaats voor uw product zodat de geprojecteerde informatie holografisch rond uw product wordt weergegeven. Digital&Media Solutions B.V. Watermolen 10 4751 VK Oud Gastel T. +31(0) 165 514963 F. +31(0) 165 511923 E. info@denms.nl W. www.denms.nl HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 65