cast t Half oktober werd bekend dat Eline Danker haar functie als managing directer van Buena Vista International per 12 oktober heeft neergelegd. Eline werkte sinds 1992 in diver se functies voor het bedrijf dat onderdeel uitmaakt van The Walt Disney Company. Gil van Laer, tot voor kort vice pre sident en genend manager van BVI in België en Luxemburg heeft de taken van Eline Danker overgenomen. Voor een gesprek met Eline Danker, zie pagina 33. De reorganisatie bij Buena Vista International heeft ook consequenties voor managementassistente Angeline van Houten, promotie- en mediacoördinator Rick van Santen en production en creative supervisor Marcel Keurntjes. Ook zij verlaten het bedrijf. Na vijfenhalf jaar hebben Daphne Kolijn en 2()th Century Fox besloten het dienstverband per 1 december 2006 te beëindigen. Als gevolg hiervan is Sharita Hasnoe benoemd tot sales manager bij de distributeur. Marieke Verbaan vervult de functie van sales assistente. Zij werkt al sinds juni bij de filmmaatschappij, maar werd onlangs gevraagd voor deze functie. Marieke Verbaan Eind oktober kwam er ook een einde aan de dienstbetrek king van marketingmanager Heleen Snijder bij Sony Pictures Film Releasing. Na negen jaar besloot zij in te gaan op een aanbieding buiten de filmsector. Sinds 1 november is zij werkzaam als consultant bij werving- en selectiebu reau Batenborch. In het nieuwe jaar begint Annick Smit - in het verleden werkzaam bij A-Film- als hoofd publiciteit bij het Nederlands Film Festival. Annick vervangt Margo van der Valk die na vijf festivaledities afscheid neemt om zich samen met haar collega Noortje van de Sande meer te richten op hun marketingcommunicatiebureau Herrie. Vanaf 2007 zal Universal Pictures zijn eigen films in Nederland distribueren. Op 1 januari 2007 wordt UIP (Netherlands) BV daarom Universal Pictures Interna tional - Netherlands B.V. Na deze datum blijft het verhuur kantoor films van Paramount en DreamWorks distribueren. Cine-View Holding B.V en al haar dochterondernemingen zijn enkele weken geleden overgedragen aan de Cannon Street Group die de activiteiten op het gebied van diare clame overneemt. Cine-View is daardoor verhuisd en thans gevestigd aan Reigerlaan 15 in Capelle aan den IJssel. Voormalig directeur Piet Davelaar heeft zich volledig teruggetrokken uit de exploitatie van bioscoopreclame. Op het voormalige adres van Cine-View in Hilversum blijft het bedrijf Multiview B.V. gevestigd. Deze door J. Ekholm opgerichte onderneming houdt zich bezig met narrow- casting exploitaties en met enkele vormen van bewegende bioscoopreclame, waaronder Cine-Grafix. VERHUIZINGEN Filmdistributeur UIP is woensdag 13 december jongstleden verhuisd. De nieuwe gegevens zijn: Berghaus Plaza - Unit 2P Koningin Wilhelminaplein 2-4 1062 HK Amsterdam Het postadres, de telefoon- en de faxnummers blijven onge wijzigd. FTT Filmtronics is vorige maand verhuisd. De nieuwe gege vens zijn: FTT Filmtronics B.V Telefoonummer 0485 - 362763 Faxnummer 0485 - 362764 E-Mail: info@ftt-filmtronics.nl Web: www.ftt-filmtronics.nl Bezoekadres: Lionstraat 12 A 5831 AK Boxmeer Postadres: Postbus 42 5830 AA Boxmeer Tijdens kantooruren is het bedrijf te bereiken op boven staand nummer. Daarna wordt er automatisch doorgescha keld naar de storingsdienst, welke zeven dagen per week bereikbaar is. GEBOORTEN Op 14 november zijn Carmen Verrier, marketing director bij Warner Bros. en Toon Braat voor de tweede maal trotse ouders geworden. Op die dag werd hun zoon Toon gebo ren. Moeder en zoon maken het goed. Op 18 oktober jongstleden overleed in zijn woon plaats Oeffelt op 52-jarige leeftijd Jos van den Berg. In 1975 begon Van den Berg als operateur in het Luxor/Studio Theater in Nijmegen. Na de overname van deze theaters door Jogchem's Theaters ging hij daar werken bij de technische afdeling. Begin 2000 nam Jos van den Berg het bedrijf Filmtronics van zijn broer Theo over. In juni 2005 startte de samenwerking met het Duitse bedrijf Film Ton Technik (FTT). De samenwerking is wat Jos van den Berg betreft helaas van korte duur geweest. Begin november werd het team van Holland Film Nieuws opgeschrikt door het overlijdensbericht van Con de Valk. Con werkte bij het bureau Young Creations alwaar hij onder meer de vormgeving verzorgde van Holland Film Nieuws. Con werd slechts 49 jaar. HOLLAND FILM NIEUWS - 7

Holland Film Nieuws | 2006 | | pagina 6