Bioscoop medium voor merken met ambitie 350 duizend euro voor bioscoop in Almelo in the picture 20 Naast doekreclame bieden wij adverteerders tal van andere mogelijkheden om merken tot leven te laten komen. Interesse? Kijk op www.jeanmineurmediavision.nl of bel ons voor een presentatie: 020 502 23 88. jean mineur mediavision Je kunt moeilijk twintig euro voor een kaartje vragen. Ik vind dat je filmkunst laagdrempelig moet aanreiken en dan is subsidie onontbeerlijk.' Inmiddels trekt de Verkadefabriek publiek uit Breda, Eindhoven, Utrecht en zelfs uit Amsterdam. Om dat publiek te trakteren op interessante filmkunst werkt Ilona van Heeckeren aan nieuwe, bijzondere filmprojecten: een podium voor Brabantse filmma kers, een programma met korte films, de VF mixt met cross-overs tussen theater- en fllmprogramme- ring. Een trip naar Den Bosch waard. En je hoeft niet per se naar de film, je kunt ook gewoon lekker komen eten. Almelo heeft ook ambitieuze plannen voor vernieu wing van de stad. Deelplan is een bioscoop op het Prinses Catharina Amaliaplein, nu een dode hoek in de binnenstad. Iedereen in de stad wil graag een eigen bioscoop, maar wat heb je er voor over? In het oor spronkelijke plan van projectontwikkelaar Voskamp zat een casino. Dit stuitte op weerstand in de gemeen teraad. Een bijdrage van vijf ton van de gemeente aan het project zou de kosten voor de projectontwikkelaar drukken en de huurprijs voor de aspirant exploitant acceptabel maken. Ook dat werd door de gemeente raad, in november 2006, afgeblazen. Op 7 maart stem de de gemeenteraad wel in met een bijdrage van 3,5 ton onder het mom van een tegemoetkoming 'ten behoeve van de beeld- en kwaliteitseisen'. Als je het ontwerp van architectenbureau Van der Linde uit Zutphen bekijkt, dan kun je je daar iets bij voorstellen. Tussen de classicistische gebouwen is een modernisti sche kubus geplaatst. WD en SP protesteerden tegen de bijdrage, die zij zien als overheidssteun aan een commerciële onderneming. Projectontwikkelaar Gideon Voskamp zegt desge vraagd nog geen exploitant te hebben voor de bios coop, maar is wel in gesprek met diverse partijen. Deze zomer start de bouw en in december 2008 moet de bioscoop met vier zalen en 560 stoelen gereed zijn. Arcimage.nl HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 25