teasers Next (26 april) Regie: Lee Tamahori. Cast: Nicolas Cagejulianne Moore en Jessica Biel. Cris Johnson uit Las Vegas kent een trucje dat niemand hem nadoet. Hij weet wat er in de komende twee minuten met hem gaat gebeuren. Zijn gave wordt echter niet alleen opgemerkt door de casino's, maar ook door FBI antiterreur- agente Callie Ferris. Zij zet alles op alles om Cris te bewegen zijn talent in te zetten in de strijd tegen terreur aanslagen. Fracture (17 mei) Regie: Gregory Hoblit. Cast:Anthony Hopkins, Ryan Gosling. Willy Beachum is een jonge, succesvolle openbaar aanklager. Bij zijn laatste klus, voordat hij overstapt naar een prestigieus advocatenkantoor, gaat het mis. De van moord op zijn vrouw verdachte Ted Crawford heeft een bekentenis afgelegd, maar trekt die in de rechtzaal in. Dan blijkt dat er helemaal geen bewijs tegen hem is... SONY PICTURES RELEASING Spider-Man 3 (1 mei) Regie: Sam Raimi. Cast:Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco. UNIVERSAL PICTURES INTERNATIONAL Disturbia (26 april) Regie: DJ. Caruso. Cast: Shia LaBeouf, Carrie-Anne Moss, David Morse. Na de dood van zijn vader raakt Kale Brecht steeds meer in de problemen. Na een woede-uitbarsting op school, wordt hij veroordeeld tot huisarrest. Hij begint zijn buren in de gaten te houden en verdenkt een bepaalde buurman ervan een seriemoordenaar te zijn. Maar...is dat wel zo of is het slechts zijn verbeelding? BIn tl es of Glory (10 mei) Regie: Josh Gordon Will Speek. Producent: Ben Stiller. Cast.Will Ferrelljon Hederjenna Fischer,Amy Poehler. Bij de Olympische Spelen van 2002 werden twee kunstschaatsers hun gouden medailles ontnomen. Ze werden voorgoed verbannen van de individuele kampioenschappen. Nu hebben ze echter een manier gevonden om dit jaar toch mee te doen: als paar! Black Snake Moan (31 mei) Regie: Craig Brewer. Cast: Samuel L. Jackson, Christina Ricci, Justin Timberlake. Een jonge blanke vrouw met een nogal losbandig leven wordt in elkaar geslagen en voor dood achtergelaten. Ze wordt gevonden door een godvrezende zwarte bluesmuzikant, die haar aan de ketting legt en gaat proberen haar van haar 'afwijking' te genezen. Sbrek the Tbird, UPI Shrek the third/Shrek de derde (21 juni) In de originele versie wederom de stemmen van Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz,Antonio Banderas, Rupert Everettjulie Andrews en John Cleese. Maar ook met de volgende nieuwe stemmen: Justin Timberlake als Artiejohn Krasinski en Amy Poehler. Aan het einde van de vorige film veranderde de koning in een kikker en daarom zijn Shrek en Fiona nu waarnemend koning en koningin. Ze vinden er maar niets aan, dus gaan ze, samen met Donkey en Puss In Boots, op zoek naar de ware troonopvolger. Dat blijkt een neef van Koningin Lillian te zijn. Deze Artie zit op een kostschool en heeft totaal geen interesse in het koningschap. Terwijl Shrek en Fiona weg zijn, is Prince Charming bezig met een staats greep om Far Far Away over te nemen. WARNER BROS. Als jullie dit lezen ben ik met vrouwlief op Bali. Lekker gemakkelijk geboekt via het internet, de zegeningen van het world tuide web. Overigens lazen we na het boeken via zo'n recensie op een van die klaagsites dat de bedjes in oktober moesten worden gedeeld met de ratten. Gelukkig gaan wij in april, wat nou zegeningen? Nee, dan tien jaar terug. Zonder kennis van zaken een last minute naar Kenia geboekt. De aanwezige schattige aapjes met hun blauwe billen leden allemaal aan hondsdolheid en het luxe resort van Zwitserse origine stond vooral bekend om zijn sekstoerisme (ooit een 80-jarige dame met twee toy boys aan het ontbijt gezien? Zwitserse Kezen!). Had ik het van tevoren geweten, dan was ik niet gegaan, maar het was een geweldige trip. Ik zal nooit vergeten hoe onze gids tij dens de safari om ons te vermaken, een slapende leeuw wakker probeerde te porren en daar bijna nog in slaagde ook. Hoe dan ook, ratten zijn cool, Splinter de rat is nog altijd de 'vader' van de Teenage Mutant Ninja Turtles en zo'n rat als Al Pacino in Ocean's 13 wil iedereen wel zijn. 40 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 44