0 Actionsign biedt besparing op energiekosten Piraten schrijven geschiedenis «l.llMKTi^ll^lHillIl;* actionsiyn www.actionsign.nl advertohal presenteert op stand 358 van de Cinema Expo UEB) LICHTBAKKEN en SIGNING met zeer laag energieverbruik! 85% minder energieverbruik lagere operationele kosten 70.000 branduren 15 jaar lang geen onderhoud Dun en slank profiel Goede lichtopbrengst perfekte presentatie Aanzienlijke besparing op energiekosten en tegelijkertijd een beter milieu. Deze mooie combinatie bereikt u met de toepassing van led-lichtbakken en led-gevel-s/gn/ng. Kijk ook op de nieuwe uitgebreide website Tel.: 040 2552514 Zoals de spaarlamp opeens alle aandacht krijgt, zo is led-ver lichting ter vervanging van tl-verlichting een niet meer te ver mijden optie. De lichtbranche verwacht dat alle tl-verlichting binnen enkele jaren is vervangen door led-verlichting. De ont wikkelingen op dit gebied gaan dan ook in een razend tempo. Met de nieuwe generatie led's kan men kwalitatieve displays fabriceren met een goede lichtopbrengst en een zeer lange levensduur. De nieuwe generatie led's gaan ruim vijftien jaar mee. Dit heeft als praktisch voordeel dat het regelmatige wisselen van tl's tot het verleden behoort. Ook op econo misch gebied biedt de led voordelen. Al na anderhalfjaar heeft men bij een lichtbak van filmposterformaat de eenmali ge hogere aanschafkosten terugverdiend door besparing in de energiekosten. Alle jaren daarna heeft men dan louter het voordeel van lagere energiekosten. Voor zowel de lichtbakken als de gevel-signmg (zogenaamde doosletters) geldt dat de diepte beperkt is. Hierdoor krijgt men een strakke uitstraling van de lichtbakken in het interieur en van de naam of het logo op de gevel. Door een energiebesparing van maar liefst 85% te realiseren presenteert Actionsign dan ook niet voor niets The Convenient Truth op stand 358 van Cinema Expo. 23 mei jongstleden ging het derde deel van de Pirates of the Caribbean-serie ook in ons land met succes in première. De film is met een bruto recet te van 2,2 miljoen euro in het eerste weekend inmiddels in de boeken bijgeschreven als de meest succesvolle bioscoop opening aller tijden in ons land. In diverse steden werden speciale evenementen georga niseerd. Zo ook in bioscoop Atlantic in Harderwijk waar de piraten met open armen wer den ontvangen. TlRrTTES^^KjlRIBBBflX WO Hl. DS END Roderick en Yvonne van der Meuten en hun team van Atlantic Harderwijk.. 22 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 22