Kassa Ticket Software IST$H... City-Ticket.nl ReBiTIcks in the picture Betrouwbare ticketsoftware en ontstaan vanuit de praktijk. Met o.a.: Een complete BackOffice Geïntrigeerd met Maccsbox Internetreservering met betaling via Ideal Geïntrigeerd passysteem voor diverse acties Meer dan 25 theaters werken met KTS. Tevens kunnen wij diverse hardware leveren zoals: Ticket printers (Practical Automations) Evolis pasprinters of bedrukte klantenpasjes Wilt u meer informatie over KTS, of wilt u een vrijblijvende demonstratie? Neem dan contact op met Dhr. Vos. Mobiel 06 53 31 72 74 Vanaf juli 2007 zal er een geheel nieuwe versie beschikbaar zijn, tM$2... rebitic de dag zelf achter dat ze een tweede microfoon nodig heb ben of ze gaan ervan uit dat wij wel een beamer paraat hebben. Als je dan je winstmarge bekijkt dan is het heel mager ten opzichte van het werk dat je eraan hebt. Dan kun je met gewoon films draaien beter je geld verdienen.' Registratie Op verschillende plekken in Cineworld hangen beveilings- camera's. Is dat nodig? Edwin:'Het heeft vooral een pre ventieve werking. Mensen weten zo dat er opgelet wordt. De camera achter het gebouw heeft bijvoorbeeld een keer fietsendieven betrapt. Het heeft ook al een paar keer uit komst gebracht bij meningsverschillen bij de kassa.' 'Ik hou wel van registreren. Het inroosteren van onze 65 personeelsleden gebeurt bijvoorbeeld volgens een systeem, gemaakt door een oud-medewerker, waarmee ik altijd precies weet wat er verloond wordt. Iedereen krijgt automatisch zijn rooster opgestuurd per email. Mijn zwa ger heeft voor ons een eigen kassasysteem ontwikkeld. Daarmee kun je via het internet reserveren. Dan moet je je wel eerst registreren. Als ze misbruik maken van het systeem, gooi ik ze er gewoon uit.' Met het reserverings systeem kun je aangeven waar je wilt zitten: voor, midden of achter. Edwin: 'Dat kon met de oude systemen niet. Ambities Vijf jaar heeft Cineworld nu met succes gedraaid. Aanvankelijk was het bezoekersaantal ingeschat op 230.000 per jaar. Cineworld trekt nu 286.000 mensen. Er is weer ruimte om te investeren. In het oorspronkelijke plan zaten zeven zalen. Zaal 6 en 7 worden nu op het dak uitgevoerd met een grote foyer erbij. De familie Kluft wil met de nieuwe zalen aan de groeiende vraag naar grote kwaliteitsfilms tegemoet komen en dertigduizend mensen per jaar extra trekken. Zit je wel eens op de kaart te kijken waar je de vlag van een nieuwe Cineworld nog zou kunnen poten? Edwin: 'Jazeker, er is nog wel plaats in Nederland en er zijn ook locaties die voor verbetering vatbaar zijn. Ik heb ambi ties om verder te kijken dan Beverwijk, maar we moeten nu met de uitbreiding eerst zorgen dat we een goed alter natief kunnen bieden voor de bioscoopontwikkelingen in de omgeving.' are voor bioscopen theaters 30 HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 27