Eerbetoon Fons Rademakers kort Vrienden en bewonderaars herdachten 1 juni jongstleden in het Concertgebouw in Amsterdam de in februari overleden filmma ker Fons Rademakers. ►I<DC passion for cinema Passie voor cinema is de motor van onze dagelijkse toewijding. Ons team staat in dienst van uw onderneming. Een dienst verlening en inzet zoals de onze en op maat van uw activiteit, vind je nergens anders, Dit alles is een reflectie van onze passie voor uw bioscoop. Wij zijn sponsor van de jF%^. 64de editie van "the Venice Film Festival 2007". experts in digital Je kan ook voor digitale cinema bij ons aankloppen. Zowel voor projectie als geluid bieden wij installatie onderhoudsdiensten. Naast onze populaire ticketing inshop publicity oplossingen, bieden wij eveneens een full service in de cabine. Eigen operateurs staan 24/7 klaar. Wij hebben een grote voorraad componenten en verbruiksgoederen voor digitaal als 35mm. Contacteer ons voor speciale cinema expo voorwaarden op OTS apparatuur en USHIO lampen. partners die onze cinema passie delen Fons Rademakers (1920 - 2007) Als eerbetoon aan Fons Rademakers belichtten sprekers zijn veelzijdigheid als regisseur, producent, als acteur en als mens. Onder de sprekers waren Elisabeth Andersen, Willeke van Ammelrooij,Ate de Jong, Jan Blokker, Theu Boermans en Fons Rademakers juni or. Er waren gedeeltes uit zijn films te zien evenals fragmenten uit het nog niet eerder vertoonde interview van Jeroen Krabbé met Fons Rademakers voor de serie Allemaal Film, vlak voor zijn overlijden, mogelijk gemaakt door de Van den Ende Foundation. De Ode aan Fons Rademakers werd georganiseerd door de Nederlandse Vereniging van Speelfilmproducenten in samenwerking met het Nederlands Fonds voor de Film, het Filmmuseum en de VEVAM. XDC International Liege Science Park Avenue du Pré Aily, 6 4031 ANGLEUR BELGIUM Tél.:+32 4 364 12 00 Fax +32 4 364 12 99 info@Kdcinema.com www.xdcinema.com Digital Cinema powered by passion for cinema experts in digital De XD10 is een media oplossing met netwerk en pre-show programmatie mogelijkheid. Deze XD10 is ontworpen om 8 kanalen digital surround geluid en video voor alternatieve content weer te geven. De interne hard disk kan tot 90 feature sountracks bevatten. Optioneel kan je met het DTS Cinema Subtitling System ook extra ondertiteling (voor oa. slechthorenden) projecteren en/of extra auditieve informatie Ivoor blinden! toevoegen. digitalgenius - smedenstraat 20 - b-2610 antwerpen T 0800 297 77 7< dclüdigitalgenius.eu - digitalgenius.eu 36 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 33