teasers 48 RCV ENTERTAINMENT Death at a Funeral (19 juli) Regie: Frank Oz. Cast: Matthew Macfadyen,AlanTudkyk, Peter Dinklage en Kris Marshall. Als de vader van Daniel en Robert overlijdt, is dat reden voor de complete disfunctionele familie om gezamenlijk te rouwen. Op de begrafenis duikt echter een man op die beweert een schokkend geheim van de overleden man prijs te geven als hij geen geld krijgt. Terwijl de twee broers proberen de afperser te weerhouden zijn verhalen rond te gaan strooien, verzandt de hele ceremonie in een complete chaos. Topkomedie van Engelse bodem. Wedding Daze (2 augustus) Regie: Michael Ian Black. Cast: Jason Biggs, Isla Fisher en Joe Pantoliano. Anderson besluit na de dood van zijn vriendin impulsief de serveerster Katie ten huwelijk te vragen, die op haar beurt impulsief'ja' zegt... Wedding Daze is een heerlijke rom- com die laat zien dat liefde weinig te maken heeft met per fectie. Volgende keer: Travolta danst in musicalspektakel Hairspray, Kevin Costner is niet wat hij lijkt in Mr. Brooks en Martin Scorsese filmde The Rolling Stones voor Shine a Light! Hairspray, distributie RCV SONY PICTURES RELEASING Hostel 2 (28 juni) Regie: Eli Roth. Cast: Lauren German, Heather Matarazzo, Bijou Philips. Vacancy (26 juli) Regie: Simon West. Cast: Kate Beckinsale, Luke Wilson. UNTVERSAL PICTURES INTERNATIONAL Het belooft een heel mooie filmzomer te worden. Ik denk dat wij daar met een paar blockbusters voor een groot deel aan kunnen bijdragen! Het weekend voor dat dit stukje werd geschreven, haalde Shrek the Third 122 miljoen dollar op in de VS! Toepasselijk genoeg de derde opening ooit en de beste opening voor een animatiefilm ooit. Dat voorspelt veel Transformers, distributie UPl goeds als de film op 21 juni in de Nederlandse en de origi nele versie gaat draaien! Maar daarmee houdt het zomergeweld niet op. De Transformers komen er aan! Regisseur Michael Bay heeft samen met producent Steven Spielberg een pracht van een film gemaakt. Een goed verhaal met humor en een vleugje romantiek, maar bovenal verpletterende actie en ongeëvenaarde special effects! Het is echt een visueel juweeltje geworden.Toen Jurassic Park uitkwam vroeg men zich af: 'hoe kunnen ze dit in vredesnaam ooit nog overtreffen?!' Dat is nu dus gelukt! 5 juli draait de film overal in de bioscoop (en op 30 juni bijna overal in de nachtelijke voorpremière). Op 2 augustus gooien we het weer over een andere boeg. Reno 911! Miami is een spin-off van de tv-serie Reno 911! die sinds een paar maanden op Comedy Central te zien is. De agenten die normaal gesproken Reno onveilig maken zijn uitgenodigd voor een politieconferentie in Miami (niet omdat ze zo bijzonder zijn, maar iedereen is nou eenmaal uitgenodigd...).Als alle andere agenten in quarantaine zit ten na een chemische aanslag is het aan hen de boeven op te sporen, met alle gevolgen van dien. 9 augustus komt eindelijk Evan Almighty in de bioscoop. God (Morgan Freeman) heeft na Bruce uit de eerdere film een nieuw 'slachtoffer1: Evan Baxter (Steve Carrell). Deze politicus beweert in zijn campagne dat hij de wereld wil verbeteren, en ongewild krijgt hij die kans dan ook echt! Hij krijgt de opdracht van God een ark te bouwen. Dat belooft veel grappen en nog veel meer dieren! Een komedie voor de hele familie. WARNER BROS. Op het moment van schrijven ben ik enigszins beduusd van de opening van Pirates 3. Jaren sta je comfortabel op plaats een tot en met vier in de top-openings en ineens is dat je ontnomen, door piraten nog wel. Ik maak me nog meer zor- HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 45