pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 30.- p.rrï young creations Bel 0512-541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl gen over het uiteindelijke resultaat. Ik voorzie een enorme repeat business. Uiteindelijk wil je toch weten waar de film eigenlijk over ging. Gisteren nog even binnengewandeld bij de launch van het NBC Sci Fi Channel en het Crime Channel 13th Street. De locatie was de Supperclub, heel goed gekozen, het is daar zo klein, dat het al gezellig lijkt als je daar samen met je hond koffie komt drinken. Maar goed, het was hip, flitsend en dat allemaal voor een televisiekanaal met opgewarmde meuk. Beste bioscoopexploitanten, als u allemaal goed uw kunstje blijft doen en de nieuwste films met de beste gereedschappen en de grootste gastvrijheid op het doek blijft slingeren, dan is er tot in lengte van dagen helemaal niets te vrezen! En dan nu de huishoudelijke mededelingen, Harry Potter en de orde van feniks, deel vijf in een van de meest succesvolle film franchises aller tijden, beleeft zijn première tijdens Cinema Expo. Vervoeg u bij het Pathe IMAX theater voor een voorstelling met 3D-elementen. Ook vertonen wij No Reservations, een hartverwarmende feel good met Catherine Zeta-Jones als control freak en chef-kok. Mijn tip voor de sleeper-hit van het jaar. We zullen er alles aan doen om van No Reservations, distributie Warner Bros. deze film een succes te maken. Houd de data voor de Ladies Nights vrij. Nog zoveel te bespreken. Waar is het paard van Sinterklaas (deel 3: Daar is het paard van Sinterklaas)Beowulf (gewelddadige Polar Express), The Brave One (Jodie Foster) en natuurlijk The 1 lth Hour, onze Inconvenient Truth, maar dan van Leonardo DiCaprio. Tot op Cinema Expo. Vergeef me als ik jullie niet gelijk groet, waarschijnlijk te druk bezig met ja zeggen tegen de Amerikanen. o HOLLAND FILM NIEUWS -49

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 46