cast Mariene Wickel wint prijs HOLLAND FILM NIEUWS André Mare van der Wulp, tot voor kort werkzaam bij Tixway en BelBios, is sinds 1 juni salesmanager bij Sony Pictures Film Releasing. Hij wordt de opvolger van Elselien Veneman die per 1 augustus met vervroegd pensioen gaat. Zie ook interview met Elselien veneman op pagina 33.Wie André Mare opvolgt bij Tixway en BelBios was bij het ter perse gaan van dit blad nog niet bekend. 30 mei was de laatste werkdag van Paulette Buenting bij Merral Theaters. Ze heeft het bedrijf verlaten omdat de onderneming ervoor heeft gekozen de marketing en pr te decentraliseren. Half april is Errol Nayci benoemd tot salesmanager bij Buena Vista International Netherlands. Sinds 11 juni wordt Errol op de afdeling boeking geassisteerd door de recentelijk aangenomen Lennart Verpalen. Lennart Verpalen Liane Geheniau Sinds 1 mei is Liane Geheniau werkzaam bij Paradiso Filmed Entertainment als boekster. Liane werkte voorheen onder meer bij Buena Vista International en A- Film Distribution. Gabrielle van den Horn, tot voor kort marketingmanager bij Independent Films, heeft aan het begin van deze maand afscheid genomen van haar collega's en relaties. Na ruim vijf jaar vond zij het tijd voor een nieuwe uitda ging. Margot van der Lely komt de marketingafdeling op interim-basis versterken. Bij 20th Century Fox Film Netherlands is Marguerite Frowein gestopt als marketingmanager. Ze heeft enkele maanden vrij genomen om na te denken welke kant zij met haar loopbaan op wil. Paul Eggels, eerder onder meer (op interim basis) werkzaam bij Buena Vista International, neemt haar fuctie tijdelijk over. Ook marketingmanager Geeske van Mierlo van Buena Vista International heeft haar functie neergelegd. Het is nog niet bekend wie haar gaat opvolgen. Het Nederlands Filmmuseum krijgt een nieuwe directeur. Voormalig directeur van het International Film Festival Rotterdam, Sandra den Hamer, is benoemd tot de nieuwe baas van het Filmmuseum. Zij begint op 1 september aan staande. Den Hamer volgt Rien Hagen op die, net als adjunct-directeur Rieks Hadders, officieel zijn laatste werk dag heeft op 30 november. 1 augustus start Gerard Bunnik als strategisch beleidsme dewerker cultuur bij de Provincie Overijssel. Dat betekent dat hij zijn werk als consulent filmvertoning bij het Nederlands Fonds voor de Film gaat neerleggen. Eind juni zal Gerard Bunnik zijn laatste werkdag hebben bij het Filmfonds. Sinds half april is Merel Daniel werkzaam bij het NIF als nieuwe coördinator van het educatieve filmprogramma Klassefilm. Zij volgt Ilma van de Beek op. Merel heeft onder meer ervaring opgedaan als assistent producer bij het Holland Animation Film Festival. GETROUWD 21 april jongstleden zijn Cynthia Marras en Edwin de Winter (FTT Filmtronics) in Las Vegas in het huwelijksboot je gestapt. RECTIFICATIE In nummer 75 stond de naam van de COO van Paradiso Filmed Entertainment verkeerd gespeld. Het is Patrick Terryn in plaats van Terreyn. Directeur van Jean Mineur Mediavision Mariene Wickel is woensdag 30 mei jongstleden uitgeroepen tot mediavertegenwoordiger van het jaar. In het Concertgebouw in Amsterdam ontving zij de Carl Lipp AMMA Award 2006. Mariene Wickel kreeg de prijs omdat mediaplanners en adverteerders haar beschouwen als de beste ambassadeur van haar vakgebied. De AMMA's, oftewel de Annual MWG Media Awards, zijn de Oscars van de mediabureau wereld. Het is de tweede keer dat Mariene Wickel deze prijs in ontvangst mocht nemen. In 2001 won zij hem ook. Sandra den Hamer

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 5