in the picture Baanbrekende visuele presentatie met meerwaarde j=' Litefast 360° transparent LED-Display Technology £j*TT FAST 16 Saamhorigheid In een gewone week heeft CineCity zo'n tienduizend bezoekers.Tijdens Film by the Sea 2006 kwamen er zo'n 37 duizend. Dat betekent een stormloop op de kassa. Serneels neemt mij mee naar een soort geldautomaat in de wand. 'Bezoekers kunnen via het internet hun kaartje kopen. De print van de reservering laten ze scannen en dan drukt de automaat het kaartje af. De mensen hoeven dus niet meer langs de kassa. Wij hebben de automaat zelf ontwikkeld. Volgens mijn informatie zijn wij de enigen die dit systeem via de eigen website hebben lopen. De eerste twee weken hebben we al geweldige resultaten geboekt. We overwegen er een derde automaat bij te plaat sen.' Worden de festivalgangers lastig met al die drukte? 'Het is wel een heel ander slag mensen dan wij hier nor maal hebben. Maar weet je, er heerst hier echt een vakan tiegevoel. De mensen zijn in een andere omgeving en ze hebben veel plezier. Dit is niet zo'n stijf en strak festival. Het gaat er hier nog spontaan aan toe.' Vertel eens een leuke anekdote over een van de sterren. 'Tja, de sterren, nou wat ik wel altijd heel leuk vind is de filmquiz met Jacques Goderie en René Mioch. De chemie tussen die twee, die is zo geweldig. Voor mij draait het festival niet om de sterren. Voor mij is het een roes, de adrenaline stroomt door je lijf, je bent de hele dag aan het "laden en lossen". De mooiste momenten zijn 's nachts als de optredens zijn afgelopen, de bars gesloten en alle gasten weg zijn. Dan laat ik altijd een toog open en dan drinken wij met onze ploeg nog een biertje. Dan is er zo'n gevoel van saamhorigheid.' Film by the Sea is uitgegroeid tot een van de grootste culturele evenementen in Zeeland. Dit jaar wordt de ope ning verricht door de nieuwe commissaris van de konin gin, Karla Peijs en de openingsfilm is Een manier om thuis te komen: Umoja Live van de Zeeuwse band BL0E Op het voorplein zal weer een tent verrijzen voor de vele optredens. De opening is op een bijzondere locatie, maar daar kan Peter Serneels nog niets over zeggen. Is hij niet blij als straks het hele gedoe weer voorbij is? 'Je moet niet vergeten dat CineCity voor het reguliere Zeeuwse publiek twee weken dicht is geweest. Zij hebben een aantal films moeten missen. Zij komen dan massaal naar hun bioscoop. Dan is het gewoon weer alle hens aan dek.' Litefast 360° transparent LED-Display technologie: Een doorbraak in opvallende High-Tech visuele presentaties. Ontworpen voor het opvallend weergeven van electronische media, reclame, vluchtgegevens, bewegende en stilstaande beelden. Het boven het publiek uitstekende transparante 360° 'beeld scherm' (98"), trekt onvermijdelijk de aandacht door zijn bijna holografische presentatietechniek. seèii a' t Het publiek verbaast zich over deze opvallende presentatie en zal direct geraakt zijn door de attractieve en informatieve beelden. Door de vorm van de Litefast kan de onderzijde van de zuil als billboard fungeren. Dit versterkt de samenwerking tussen de beelden van het litefast 360° display en de boodschap op de infozuil. Binnenin het 360° beeld is plaats voor uw product zodat de geprojecteerde informatie holografisch rond uw product wordt weergegeven. P a rent 1 www.lifefast-disploy.com Digital&Media Solutions B.V. Watermolen 10 4751 VK Oud Gastel T. +31(0) 165 514963 F. +31(0) 165 511923 E. info@denms.nl W. www.denms.nl HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 15