W Luchtiger dan Afblijven! talige films in aantocht Snuf, hond in oorlog! Hoe overleef ik mezelf? Niets te verliezen Op de set van... Timboektoe Omringd door weilanden zit een paar mensen op een bankje te genieten van de zon. Paarden, een paar honden en een verdwaalde kip lopen ver strooid rond. Vakantiegevoel ten top dus op de set van Timboektoe. En dat komt goed uit want de film, naar de boekenserie van Carry Slee, speelt zich af op een camping. 23 r - lV^ Alles is liefde, distributeur A-Film Distribution 23-08-07 Wolfsbergen, distributeur A-Film Distribution 20-09-07 Een manier om thuis te komen: Umoja Live, distribu teur Benelux Film Distributors 04-10-07 Duska, distributeur Benelux Film Distributors 04-10-07 Timboektoe, distributeur RCV 04-10-07 Goud, distributeur A-Film Distribution 10-10-07 Waar is het paard van Sinterklaas?, distributeur Warner Bros. 10-10-07 Plop en de pinguïndistribu teur Independent Films 11-10-07 Alles is liefde, distributeur A-Film Distribution 25-10-07 Nadine, distributeur A-Film Distribution 08-11-07 Tussenstand, distributeur Cinemien 15-11-07 Hitte Harara, distributeur A-Film Distribution 22-11-07 De scheepsjongens van Bontekoe, distributeur RCV 29-11-07 Kapitein Rob en het geheim van professor Lupardi, distri buteur A-Film Distribution 13-12-07 De botox methode, distribu teur Independent Films 19-12-07 K3-3, distributeur Independent Films 24-01-08 Niets te verliezen, distributeur Independent Films 14-02-08 Alibi, distributeur Independent Films 20-02-08 Piet Piraat 3, distributeur Independent Films maart '08 Zomerhitte, distributeur Independent Films 24-04-08 Dunya Desie in Marokko, distributeur Independent Films juni '08 Hoe overleef ik mezelf?, distributeur Warner Bros. zomer '08 Snuf hond in oorlog.', distributeur RCV Door Cleo Preriks De ploeg is net terug uit Frankrijk en nu bezig aan de laatste draaidagen bij de stallen van Henny Huisman.'In Frankrijk was het supergezellig, alleen jammer dat ik niet bruin mocht wor den', vertelt Anne Wallis de Vries.'Na het filmen gingen we nog vaak zwemmen of uit eten.' Bitch Wallis de Vries speelt Anouk, een van de dochters van de concurerende campingbaas.'Ik ben een echte bitch in de film, een geweldige rol om te spelen. Wij willen snel geld verdienen en proberen dus Timboektoe te ver- Carry Slee en Dat 't bespreken creatieve plan- Regisseur Dave Schram kijkt opnamen terug met de cast. pesten.' Ze heeft net haar laatste scène erop zitten. 'Ik vind het zo jammer!', verzucht ze.'Dit was de eerste keer dat ik in een film speelde en de sfeer op zo'n set.Ik ga het echt missen.' Werkstuk Ook voor Mees Peijnenburg (Kars) is het zijn eerste film. 'Ik maakte een profielwerkstuk over boekverfilmingen en daarvoor ging ik Maria Peters interviewen. Aan het einde vroeg ze of ik auditie wilde doen. Ze waren toen al bezig met de derde auditieronde. Dat leek me wel wat en opeens werd ik gebeld dat ik een van de hoofdrollen had!' Het is hem goed bevallen.'Vooral de grote discoscène. Daarin moet ik ook breakdancen. Met veel figuranten is dat wel even lastig, maar als je bezig bent, vergeet je weer dat iedereen kijkt.' Carry Slee-elementen Binnen in de stal wordt een scène opgenomen. Carry Slee kijkt toe.'Het blijft bijzonder om iets wat jij bedacht hebt in beeld te zien. Dit is een luchtigere film dan Afblijven!, maar er zitten toch die typische Carry Slee-elementen in. Jules heeft een alcoholistische vader, verkeringen gaan uit, de camping wordt in de fik gestoken en Brian ontdekt dat Op 30 juni jongstleden vond in Hilversum de casting plaats voor de hoofdrol in de Nederlandse familiefilm Snuf, hond in oorlog'. Tientallen slimme Duitse herders honden meldden zich met hun baasje om er met de hoofdrol vandoor te kunnen gaan. Regisseur Steven de Jong begint deze maand met de opnamen van de film. Snuf, hond in oorlog! is gebaseerd op het eerste deel uit de boekenserie en speelt zich af aan het einde van de Tweede Wereldoorlog. Centraal in het verhaal staat de vriendschap tussen de jonge hond Snuf en Tom, een jon gen wiens ouders zijn omgekomen tijdens de bombarde menten van Rotterdam. Hij woont nu bij zijn oom en tante op de boerderij. De bioscoopfilm over Snuf gaat vooraf aan de tv-serie die vanaf november 2008 door de EO uitgezonden gaat worden. De film zal in de zomer van 2008 worden uitgebracht in de bioscoop door RCV die dit doet namens Bridge Entertainment Group. Vanaf oktober starten de opnamen voor Hoe overleef ik mezelf?, de eerste film gebaseerd op de populaire boeken van Francien Oomen. Deze film zal een combinatie zijn van de boeken Hoe overleef ik mijn eerste zoen? en Hoe overleef ik mezelf?. Het draait allemaal om de dertienjari ge Rosa die samen met haar acht maanden oude broertje en haar moeder naar Groningen moet verhuizen om bij haar nieuwe stiefvader in te trekken. Vanaf dat moment stort haar leven in. De regie van de film is in handen van Nicole van Kilsdonk. Zij verfilmt het scenario van Tamara Bos. De film van producent Bos Bros. Film -TV Productions zal in de zomer van 2008 in de bioscopen te zien zijn. Hoe overleef ik mezelf? zal worden uitgebracht door Warner Bros. Pictures International Holland. Theo Maassen gaat de hoofdrol spelen in Niets te verlie zen. Wie de overige rollen gaan spelen was bij het ter perse gaan van dit blad nog niet bekend Niets te verlie zen is een thriller van regisseur Pieter Kuijpers die gaat over een ontsnapte TBS-er die is veroordeeld voor de moord op zijn vader en jongere zusje. De film wordt geproduceerd door Pupkin Film in samenwerking met BNN. De opnamen beginnen deze maand en duren tot eind september. De film wordt 24 januari aanstaande door Independent Films in de Nederlandse bioscopen uitgebracht. - HOLLAND FILM NIEUWS HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 20