f0k -Ik teasers Lj- Plop en de pinguïn, Independent Films Plop en de pinguïn (10 oktober) Regie: Dennis Bots. Cast: Kabouter Plop, Kwebbel, Lui en Klus, Leontine Borsato,Arijan van Bavel (Adje), Edo Brunner, Pierre Wind. In dit nieuwe kabouteravontuur krijgen kabouter Plop en zijn vrienden te maken met een heel raar wezen, een pin guïn. Snorre de Poolkabouter legt uit dat Pinki de pinguïn is ontvoerd van de Zuidpool door de gemene, maar beetje domme handlangers van Louise Appelboom. Zij is eigena resse van restaurant De gouden pollepel en vangt pinguïns voor in haar exclusieve pinguïnsoep. Pinki weet te ont snappen en Louise besluit zelf naar de Zuidpool te gaan om daar zoveel mogelijk pinguïns te vangen. Plop en zijn vrienden gaan haar achterna om een stokje te steken voor haar gemene plannen en de pinguïns te redden. Shoot 'ent up (11 oktober) Regie: Michael Davis. Cast: Clive Owen, Monica Bellucci, Paul Giamatti. Een man genaamd Mr. Smith (Clive Owen) helpt een vrouw haar baby ter wereld te brengen tijdens een schiet partij. Hij voelt zich geroepen om de nieuwgeborene te beschermen tegen de gewapende gangsters. MOONLIGHT FILMS A Sunday in Kigali (13 september) Regie: Robert Favreu. Cast: Luc Picard, Fatou N'Diaye. PARADISO FILMED ENTERTAINMENT Crank (6 september) Regie: Mark Neveldine. Cast: Jason Statham. Ex-huurmoordenaar is vergiftigd en heeft vierentwintig uur om een tegengif te vinden. Once (20 september) Regie: John Carney. Cast: Glen Hansard. Muzikaal drama over de vriendschap tussen een straatmuzi kant en een Oost-Europees meisje in Dublin. Rush Hour (4 oktober) Regie: Brett Ratner. Cast: Chris Tuckerjackie Chan. Opnieuw een daverend actiespektakel met veel humor, dit keer in Parijs. Control (11 oktober) Regie: Anton Corbijn. Cast: Sam Riley, Samantha Morton. Het veelgeprezen debuut van de succesvolle Nederlandse fotograaf en vormgever Anton Corbijn, winnaar Juryprijs in Cannes. Vertelt het levensverhaal van de Britse Joy Division zanger Ian Curtis die zelfmoord pleegde op zijn drieën twintigste. A Guide to Recognizing Your Saints (25 oktober) Regie: Dito Montiel. Cast: Robert Downey jr., Shia LaBeouf, Chazz Palminteri. Dito's vrienden raken aan de drugs of belanden in de gevangenis, maar hij niet. Hij heeft daar zijn eigen verkla ring voor. RCV ENTERTAINMENT Hairspray (30 augustus) Regie: Adam Shankman. Cast: John Travolta, Amanda Bynes, Christopher Walken, Zac Efron, Queen Latifah, Michelle Pfeiffer en Nikki Blonsky. Tiener TracyTurnblad heeft een grote passie: dansen. Ze wint zelfs een felbegeerde plek in het populaire tv-dans- programma The Corny Collins Show!'Van de ene op de andere dag verandert ze van outsider in idool. Maar kan ze als gloednieuwe trendsetter ook de koningin van de show verslaan en het hart van danshunk Link Larkin veroveren.. zonder haar kapsel te verpesten? Hairspray. RCV Film Distribution Mr. Brooks (6 september) Regie: Bruce A. Evans. Cast: Kevin Costner, William Hurt en Demi Moore. Succesvol zakenman, weldoener, liefhebbende vader en toegewijd echtgenoot: Earl Brooks lijkt perfect. Maar Mr. Brooks heeft ook een geheim - hij is een lust moordenaar die in zijn perfectionisme nog nooit een spoor heeft achtergelaten. Dan wordt hij per ongeluk gefotogra feerd door een oplichter. Is Mr. Brooks geraffineerd genoeg om zowel de chanterende fotograaf als de doortastende detective Tracy Atwood te slim af te zijn? HOLLAND FILM NIEUWS - 35

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 32