teasers Trade (20 september) Regie: Marco Kreuzpaintner. Cast: Kevin Kline, Alicja Bachleda-Curus, Paulina Gaitan. Trade is een indrukwekkend misdaaddrama met Kevin Kline over de duistere wereld van mensenhandel en gedwongen prostitutie. De voor een Oscar genomineerde scenarist José Rivera (The Motorcycle Diaries) bewerkte de coverstory The Girls Next Door uit New York Times Magazine tot een indringend en emotioneel verhaal over enkele slachtoffers van deze gruwelijke en door de politiek genegeerde 'handel'. Timboektoe (4 oktober) Regie: Dave Schram. Hoofdrollen: Bo Maerten, Willem Voogd, Marcel Hensema. De tweede Carry Slee verfilming is gebaseerd op de populaire boekenserie Timboektoe. Het scenario is van Maria Peters (Kruimeltje, Pietje Bell, Afblijven!). SONY PICTURES RELEASING Are We Home Yet? (23 augustus) Regie: Steve Carr. Cast: Ice Cube, Nia Long.Thomas Hayden Church. Surfs up, een oceanimatiefilm (10 oktober) Regie: Marty de Bruijn. Nederlandse stemmen: Ruud Feltkamp.Viviënne van den Assem, Bartho Braat, Arjan Ederveen, Paul Groot. UNIVERSAL PICTURES INTERNATIONAL bleek te zijn ontvoerd door moslimfundamentalisten. Het drama eindigde toen Daniel op beestachtige wijze werd vermoord. The Bourne Ultimatum, UPl Knocked Up (Uitgerekend 27 september) Regie: Judd Apatow. Cast: Katherine Heigl, Seth Rogen, Paul Rudd, Leslie Mann. Allison is een vierentwintigjarige journaliste die op weg is carrière te maken. Haar leven wordt totaal anders als ze na een one-night stand ongewenst zwanger wordt. In plaats van alleenstaande moeder te worden, besluit ze te proberen om de vader van het kind beter te leren kennen. Hoe meer de twee over elkaar te weten komen, hoe meer ze zich realiseren dat ze niet echt voor elkaar bestemd zijn. Disturbia (23 augustus) Regie: DJ. Caruso. Cast: Shia LaBeouf, Carrie-Anne Moss, David Morse, Matt Craven. Na de dood van zijn vader raakt Kale Brecht steeds meer in de problemen. Na een woede-uitbarsting op school, wordt hij veroordeeld tot huisarrest. Hij begint zijn buren in de gaten te houden en verdenkt een bepaalde buurman ervan een seriemoordenaar te zijn. Maar..is dat wel zo of is het slechts zijn verbeelding? The Bourne Ultimatum (13 september) Regie: Paul Greengrass. Cast: Matt Damonjoan Allen, Julia Stiles. Zijn geheugen en geliefde verloren.Verdwijnen was het enige wat hij wilde. Maar nu wordt Jason Bourne gezocht door de mensen die hem gemaakt hebben tot wie hij is. Opgejaagd door een nieuwe generatie van uiterst getrainde moordenaars, heeft Bourne maar een doel; terug naar het begin en uitzoeken wie hij was. A Mighty Heart (20 september) Regie: Michael Winterbottom. Cast: Angelina Jolie, Dan Futterman, Brendan Wentworth. De film gaat over de zoektocht van Mariane Pearl naar haar echtgenoot, de Amerikaanse journalist Daniel Pearl, die begin 2002 vermist werd in Pakistan. Mariane Pearl, zelf ook journalist, was toen zes maanden zwanger. Daniel The Kingdom (11 oktober) Regie: Peter Berg. Producent verhaal: Michael Mann. Cast: Jamie Foxx, Chris Cooperjennifer Garner, Jason Bateman. FBI-agent Ronald Fleury krijgt de opdracht van zijn leven: een team samenstellen om de terrorist op te sporen en gevangen te nemen die verantwoordelijk is voor een dode lijke aanval op Amerikanen in Saoedi-Arabië. Ze hebben slechts een week om in de terroristencel te infiltreren... Stardust (4 oktober) Regie: Matthew Vaughn. Cast: Charlie Cox, Claire Danes, Robert De Niro, Sienna Miller, Michelle Pfeiffer, Rupert Everett. In het Engelse dorpje Wall gaat een jongeman, Tristian, op een tocht om het hart van zijn geliefde Victoria te verove ren. Zijn zoektocht naar een vallende ster leidt hem naar een magische wereld waar hij de heks Larnia en de piraat Kapitein Shakespeare ontmoet. WALT DISNEY De wilde bende 2 (29 augustus) Regie: Joachim Massanek. Cast:Jimi Ochsenknecht, Sarah Kim Gries, Raban Bieling. Nederlandse stemmen: Martijn Canters, Priscilla Knetemann, Jimmy Lange. 36 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 33