Doe mee en win The Game wedstrijd Oproep aan bioscoopmedewerkers The Game is een nieuw spel dat Holland Film Nieuws in het nieuwe jaar gaat introduceren. Alle teams van bioscoopmedewerkers kunnen het komende jaar meedoen. Aan het einde van komend jaar wordt bekendgemaakt welk team zich het Beste Bioscoopteam van 2008 mag noemen. 1 Stapelbare kinderzitjes Verrijdbaar Makkelijk op te bergen 36 stuks op een systeem - JOSPER, 023-5623009, of kijk op www.josper.nl Wat is The Game? Het is een spel voor bioscoop- en film theatermedewerkers. En deelname is eigenlijk heel een voudig. Het enige wat jij en jouw collega's moeten doen is promotioneel actief zijn als team. Meedoen Bioscopen en filmtheaters die activiteiten opzetten die tot doel hebben het filmbezoek te stimuleren, wordt gevraagd om bewijs van de activiteit op te sturen naar Holland Film Nieuws. Een foto en een korte schriftelijke toelichting is voldoende om aan The Game mee te kunnen doen. Voor elke inzending krijgt een bioscoop of filmtheater punten. Hoe meer activiteiten er worden georganiseerd en bewijs stukken er worden opgestuurd, des te meer punten een team kan krijgen. Extra punten wor den gegeven aan die teams die geprezen kunnen worden vanwege hun creativiteit en originaliteit. Opvallende inzen dingen krijgen dus bonuspunten. Die punten worden ver leend door een team van deskundi gen dat HFN achter de hand heeft om inzendingen te kun nen beoordelen. Winnaar Inzendingen voor The Game kunnen het hele jaar door worden opge stuurd. In elke edi tie van Holland Film Nieuws Albertjan Vos en zijn team van Movie Unlimited Hoogeveen zijn gezien de reputatie kanshebber voor de titel Beste Bioscoopteam 2008. maken we bekend wie op dat moment de meest opvallen de promotieactiviteit heeft georganiseerd. Op 26 november 2008 sluit de inzendtermijn en wordt de eindstand vastge steld. Het team dat tegen die tijd de meeste punten heeft vergaard krijgt niet alleen de titel Beste Bioscoopteam 2008, maar ook een prijs onder meer bestaande uit een Playstation 3. Deze prijs wordt aangeboden door Jean Mineur Mediavision. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar: Holland Film Nieuws onder vermelding van The Game Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam E-mail: hfn@tiscali.nl HOLLAND FILM NIEUWS - 23

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 21