teasers We Own the Night. Paradiso Entertainment Nederland The Fox and the Child (14 februari 2008) Regie: Luc Jacquet. Cast: Bertille Noël-Bmneau. Een avontuurlijk en sprookjesachtig verhaal over een meis je en een vos en hun ontdekkingstocht in de wilde natuur. Van de makers van March of the Pengnins. The Band's Visit (21 februari 2008) Regie: Eran Kolirin. Cast: Sasson Gabai. Een kleine Egyptische politiefanfare komt voor een optre den naar Israël. Op het vliegveld worden zij achtergelaten. In een poging om zelf de weg te vinden strandt het orkest in een afgelegen stadje diep in de woestijn. RCV ENTERTAINMENT In the Valley ofElah (31 januari 2008) Regie: Paul Haggis. Cast:Tommy Lee Jones, Charlize Theron, Susan Sarandonjason Patric, James Franco en Josh Brolin. Een aangrijpend statement van de prijswinnende regis seur/schrijver Paul Haggis (Crash) over de traumatische impact van oorlogsmissies op militairen. Nadat Mike niet thuiskomt na uitzending naar Irak, gaat zijn vader zelf op zoek. August Rush (7 februari 2008) Regie: Kirsten Sheridan. Cast: Freddie Highmore, Jonathan Rhys Meyers, Robin Williams, Keri Russell en Terrence Howard. Een hartverwarmende film over een muzikale zoektocht naar liefde en geborgenheid. Na jaren in een jongensweeshuis te hebben gezeten, besluit de jonge August op een dag de wereld in te trekken en de kracht van muziek te gebruiken om zijn ouders te vinden. Mr. Woodcock (14 februari 2008) Regie: Craig Gillespie. Cast: Seann William Scott, Billy Bob Thornton en Susan Sarandon. Terug in zijn geboortestad tijdens de promotour voor zijn nieuwe boek, ontdekt een jonge schrijver dat zijn moeder gaat trouwen met zijn oude gymleraar, de man die zijn schooltijd tot een hel maakte! SONY PICTURES RELEASING The Waterhorse (14 februari 2008) Regie:Jay Russell. Cast:Axel Etel, EmilyWatson. UNIVERSAL PICTURES INTERNATIONAL The Kite Runner (10 januari 2008) Regie: Mare Forster. Cast: Jonathan Ahdout, Nassar Memarzia. Gebaseerd op het beroemde boek De vliegeraar van Khaled Hosseini.Amir en Hassan zijn gevoed door dezelfde min en groeien samen op in Kabul. Op een dag komt er op wrede wijze een einde aan hun bijzondere vriendschap. Amir en zijn vader vluchten naar de Verenigde Staten, waar ze een nieuw bestaan opbouwen, maar Amir slaagt er niet in Hassan te vergeten. De ontdekking van een schokkend familiegeheim voert hem terug naar Afghanistan, waar Amir wordt geconfronteerd met spoken uit zijn verleden. Zijn voornemen om de oude schuld jegens Hassan in te lossen sleept hem mee in een huiveringwekkend avontuur. Cloverfield (24 januari 2008) Regie: Matt Reeves. Cast: Blake Lively, Mike Vogel, Lizzie Caplan. Dit project van JJ.Abrams is geheim gehouden tot de trai ler in Amerika bij Transformers werd vertoond! Intussen wordt er op internet flink gespeculeerd over de film: is het een robot, een nucleaire aanval of een monster? Het bijzon dere is dat het grootste deel van de bloedstollende thriller werd opgenomen met mobiele telefoons en camcorders. Charlie Wilson's War (31 januari 2008) Regie: Mike Nichols. Cast:Tom Hanks, Julia Roberts, Philip Seymour Hoffman. In december 1979 vallen de Russen Afghanistan binnen. Ze raken in een bloedige strijd verwikkeld met Afghaanse vrij heidsstrijders. De CIA steunt hen in het geheim denkende dat iedere vijand van de Russen een vriend van Amerika is. Charlie Wilson is een Amerikaans congreslid. Hij heeft een reputatie als rokkenjager en dronkelap, maar weet als geen ander het politieke spel te spelen. Wilson besluit zich in te zetten voor de Afghaanse strijders. De verstrekkende gevol gen van wat de grootste geheime operatie uit de geschie denis van de CIA wordt, zijn dan nog niet te overzien. Things We Lost in the Fire (7 februari 2008) Regie: Susanne Bier. Cast: Halle Berry, Benicio delToro, David Duchovny. Audrey Burk verliest haar man door zinloos geweld en HOLLAND FILM NIEUWS -47

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 44