pvc-doeken voor o.a. bioscopen en evenementen v.a. 23.- p.rrv young creations Bel 0512 - 541331 en vraag Jan de Jong naar de mogelijkheden of mail naarjan@youngcreations.nl WARNER BROS. De mens (of man) is tot bijzondere dingen in staat. Dat bleek maar weer tijdens mijn golfuitje afgelopen weekend met middelbare Haagse heren van stand. Inkomen uit vastgoed, gemiddelde cataloguswaarde auto (die van mij uitgezonderd) die van een knus appartement en ook de gemiddelde prijs van het polshorloge (die van mij weer uitgezonderd) toch altijd nog goed voor een inentingsprogramma voor een klein dorp in een willekeurig derdewereldland.Waarom, oh waarom was er dan eentje die met zijn (slaap)dronken hoofd in plaats van de badkamer het raam gebruikte om zijn blaas te legen? En hoe kan het dat bij een andere golfgenoot, de hoge nood zo opliep dat de darmen tussen de tweede en derde hole moesten worden geleegd? Hole in one, zul nooit meer hetzelf de zijn...Extreme omstandigheden halen het beste/slechtste naar boven. Zo is het ook in Sweeney Todd, waarin Johnny Depp als de duivelse kapper van Fleet Street, mooier zingt dan ooit tevoren, maar even zoveel tijd besteedt aan het doorsnij den van de keel van een reeks willekeurige klanten. Uiterst smaakvol in beeld gebracht door Tim Burton, dat dan weer wel. Nog meer extreme omstandigheden - ze gaan dood - noodzaken Jack Nicholson en Morgan Freeman in The Bucket List, om datgene te gaan doen, wat ze al die tijd hebben laten liggen. Veel lachen en hier en daar wat tranen. Hoe bijzondere omstandigheden het beste uit iemand halen Sweeney Todd, Warner Bros. blijkt wel uit 10.000 BC. Dit pre-historische epos van de makers van onder andere Independence Day en The Day After Tomorrow, volgt een primitieve stam die het slachtoffer wordt van de hebzucht van een nabij wonend volk. Ik denk dat deze film een nieuwe standaard zet voor special effects en wat er tegenwoordig mogelijk is. Ik heb het al eerder gemeld: kijk uit naar de drijfjacht op meer dan 100 mammoeten! Gelukkig 2008! HOLLAND FILM NIEUWS - 49

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 46