m HFN TRAILERS van om flink te gaan stoken en het feit dat Ashley een helderziende is, komt daarbij goed van pas. Hoofdrollen: Eva Longoria, Jason Biggs, Paul Rudd, Stephen Root, Lindsay Sloane Regie: Jeff Lowell Genre: romantiek, komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 20 maart 2008 Zomerhitte Verhaal: Bob en Federici zijn allebei onder de indruk van de mooie Kathleen. Ze kijken met argusogen naar haar relatie met een oude man, bijgenaamd De Mummy. Langzaam maar zeker achterhalen ze de waarheid en komen daarmee op het spoor van een gevaarlijk complot. Hoofdrollen: Sophie Hilbrand, Waldemar Torenstra Regie: Monique van de Ven Genre: romantiek, thriller Distributie: Independent Films Release: 20 maart 2008 Untraceable Verhaal: Een seriemoordenaar zendt beelden van zijn slachtoffers live uit op zijn website. Hoe meer mensen toekijken, hoe sneller de mensen sterven. Zo maakt hij iedereen die inlogt medeplichtig aan moord. FBI-agente Jennifer Marsh krijgt de opdracht hem te vinden. Hoofdrollen: Diane Lane, Colin Hanks, Billy Burke, Mary Beth Hurt, Joseph Cross Regie: Gregory Hoblit Genre: thriller Distributie: RCV Entertainment Release: 20 maart 2008 It's a Free World... Verhaal: Angie gaat niet bij de pakken neerzitten als ze is ontslagen bij een uitzendbureau. Samen met haar huisgenoot Rosé begint ze zelf zo'n kantoor vanuit hun keuken. Helaas verliest ze controle over de zaak en deinst dan niet terug voor illegale praktijken. Hoofdrollen: Kierston Wareing, William Ruane, Faruk Zomerhitte Independent Films Margot at the Wedding Universal Pictures International. Pruti, Branko Tomovic Regie: Ken Loach Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 20 maart 2008 Reservation Road Verhaal: Dwight Arno rijdt met zijn zoontje Lucas terug naar huis als hij per ongeluk de jonge Josh aanrijdt en vervolgens doorrijdt. Josh overlijdt aan zijn verwondin gen en zijn vader Ethan zweert wraak. Om zijn zaak kracht bij te zetten, schakelt hij een advocaat in: Dwight Arno. Hoofdrollen: Joaquin Phoenix, Jennifer Connelly, Mark Ruffalo, Elle Fanning Regie: Terry George Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 27 maart 2008 Margot at the Wedding Verhaal: Margot bezoekt met haar zoon Claude de bruiloft van haar zus Ze is echter niet bepaald gechar meerd van haar nieuwe zwager Malcolm. De relatie van de twee zussen is op zich al ontvlambaar en hun weerzien zorgt voor heel wat drama. Hoofdrollen: Nicole Kidman, Jack Black, John Torturro, Jennifer Jason Leigh Regie: Noah Baumbach Genre: komedie, drama Distributie: Universal Pictures International Release: 27 maart 2008 The Bucket List Verhaal: Edward Cole is een multimiljonair terwijl Carter Chambers een eenvoudige monteur is. Hun enige overeen komst is hun terminale ziekte en hun weigering om te gaan zitten wachten op het einde. In plaats daarvan maken ze een lijst van dingen die ze altijd nog eens willen doen. Hoofdrollen: Jack Nicholson, Morgan Freeman, Sean Hayes, Rob Morrow, Rowena King 'I haven't had that thing yet, where you realize that you're not the most important person in the world.' (Jack Black in Margot at the Wedding).

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 35