TRAILERS HFN The Eye ED Regie: Rob Reiner Genre: komedie, drama Distributie: Warner Bros. Release: 27 maart 2008 Lars and the Real G/r/ Verhaal: De introverte Lars stelt zijn vriendin Bianca voor aan zijn broer Gus en diens vrouw Karen. Gus en Karen staan verstomd want Bianca blijkt een pop te zijn en Lars behandelt haar alsof ze leeft. Uiteindelijk besluiten ze om toch mee te gaan in Lars' fantasie. Hoofdrollen: Ryan Gosling, Emily Mortimer, Patricia Clarkson, Paul Schneider, Kelli Garner Regie: Grai Gillespie Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 27 maart 2008 Import/Export Verhaal: Twee mensen zijn, afzonderlijk van elkaar, op zoek naar een beter leven elders. De Oekraïnse ver pleegster Olga denkt het in het Westen te vinden terwijl de werkeloze Oostenrijkse beveiligingsbeambte Pauli zijn geluk juist in het Oosten gaat zoeken. Hoofdrollen: Ekataryna Rak, Paul Hofmann, Michael Thomas, Georg Friedrich Regie: Ulrich Seidl Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 3 april 2008 All the Boys Love Mandy Lane Verhaal: Mandy Lane is het braafste meisje van de klas dat zich heeft ontpopt tot een blonde schoonheid. Daar om wordt ze door haar klasgenoten uitgenodigd voor een weekend op een afgelegen ranch. De feestvreugde wordt getemperd als er steeds meer doden vallen. Hoofdrollen: Amber Heard, Anson Mount, Michael Welch, Whitney Able, Edwin Hodge Regie: Jonathan Levine Genre: horror Distributie: Moonlight Films The Eye RCV Entertainment. The Hunting Party Benelux Film Distributor Release: 3 april 2008 Verhaal: In deze Amerikaanse remake van de gelijkna mige Hong Kong-hit ondergaat een blinde vrouw een netvliestransplantatie. Het stelt haar niet alleen in staat de gewone wereld te zien, maar ook de bovennatuur lijke wereld. En dat is verre van plezant. Hoofdrollen: Jessica Alba, Parker Posey, Alessandro Nivola, Rachel Ticotin, Tamlyn Tomita Regie: David Moreau, Xavier Palud Genre: horror Distributie: RCV Entertainment Release: 3 april 2008 The Hunting Party Verhaal: Drie Amerikanen doen mee aan een illegale zoektocht naar de meest gezochte oorlogsmisdadiger van Bosnië. Ze krijgen problemen als ze worden aange zien voor ClA-agenten. Gebaseerd op de ervaringen van journalisten, waaronder de Nederlander Harald Doornbos. Hoofdrollen: Richard Gere, Terrence Howard, Diane Kruger Regie: Richard Shepard Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 3 april 2008 The Last Days of Shishmaref Verhaal: The Last Days of Shishmaref is een documen taire over drie Inupiaq families in Alaska waarvan de traditionele levenswijze ten einde loopt. De Eskimo's van de nederzetting Shishmaref leven namelijk al jaren in een nachtmerrie: door de gevolgen van de opwarming van de aarde zal hun eiland binnen tien jaar door de zee zijn verzwolgen. Regie: Jan Louter Genre: documentaire Distributie: Cinemien Release: 3 april 2008 'Just because I told you my story, does not invite you to be a part of tt!' (Jack Nichólson in The Bucket List)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 36