m Cast Colofon HFN (AST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Wallie Pollé Cinéart Distributeur Cinéart heeft 1 februari een Nederlands fili aal geopend. Het kantoor wordt geleid door Wallie Pollé. Pollé werkte voorheen onder andere werkzaam bij A-film, Polygram Filmed Entertainment en Meteor Film. Cinéart is gevestigd aan Ampèrestraat 10, 1221 GJ Hilversum. Het voorlopige telefoonnummer is 06-34487623. Per e-mail is Pollé momenteel te bereiken via tulipane@xs4all.nl Ruud Kuper Ruud Kuper is benoemd tot algemeen directeur van Film by the Sea. Kuper was eerder onder meer werkzaam als directeur in De Reehorst in Ede en De Meerpaal in Dronten. Naast advieswerk aan diverse bedrijven in de culturele sector heeft hij de afgelopen tien jaar internationale muziekfestivals georganiseerd en zijn eigen muzikale theaterproducties in Nederland aangeboden. Film by the Sea zal dit jaar het tienjarig bestaan beleven. Roberta Schermele Bij Sony Pictures Releasing Holland is Roberta Schermele begonnen als de nieuwe publiciteitsmanager. Roberta vervangt de eerder vertrokken Annemieke Pancras. Nathalie Gepken Veli Balta Na circa vier jaar bij de NVB te hebben gewerkt, heeft Veli Balta de brancheorganisatie verlaten. Hij is inmid dels opgevolgd door Nathalie Gepken. Zij is tweeën half jaar werkzaam geweest als administratief/financi eel medewerkster bij het International Bureau of Fiscal Documentation. i^HIMHBIH Serge Plasch Bij XDC, een van de hoofdrolspelers betreffende di gitale cinema, is Serge Plasch met ingang van 1 janu ari jongstleden aangesteld als chief executive officer (CEO). Plasch, tot voor kort managing director van Screenvision Benelux, vervangt Laurent Minguet die is teruggetreden als CEO en zitting neemt in het bestuur van XDC International. Wendy van Heezen Hans van Rijsbergen Het Nederlands Film Festival heeft een nieuw hoofd marketing communicatie. Haar naam is Wendy van Heezen. Ze volgt Hans van Rijsbergen op die, na zes jaar bij het festival te hebben gewerkt, is begonnen met een eigen marketing- en communicatieadviesbu reau Firma Van Rijsbergen geheten. Amsterdam Booking Company Het boekingskantoor van Paul Visser, Amsterdam Book ing Company BV, is verhuisd. Sinds 30 januari jongstle den is het bedrijf te vinden aan Donker Curtiusstraat 7, 1051 JL in Amsterdam. Het telefoon- en faxnummer is hetzelfde gebleven. Ate de Jong Jan Eilander Sinds 2 januari zijn Ate de Jong en Jan Eilander de nieuwe intendanten bij het Filmfonds. Ate de Jong volgt Esmé Lammers op en Jan Eilander volgt Wilfried Depe- weg op. De intendanten adviseren en begeleiden film makers bij de ontwikkeling van filmprojecten. De Jong maakte meer dan twintig speelfilms, waaronder Een vlucht regenwulpen (regie) en The Discover/ of Hea- ven (productie). Eilander heeft gewerkt als scenarist, regisseur, programmamaker en producent. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Art direction beeldredactie image. Tanja van Rooden Medewerkers Anne Marie van Vollenhoven, Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krie ken (Veronica Magazine), Frank de Neeve, Frank Smit, Vincent Snoeker, Roloff de Jeu, Karel de Vries, Hans Pos, Dirk de Lille, Berend Jan Kompanje Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Tel: 020-0793843 Fax: 02O6732963 E-mail: into@hollandfilmnieuws.nl Vormgeving drukwerk Young Creations Postbus 209 9200 AE DRACHTEN Contactpersoon: Mark Aben Tel: 0512-541331 E-mail: mark@youngcreations.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 30,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Nationale Bios coopbon, Actionsign, Alcons Audio, Arts Alli- ance Media, Benelux Film Distributors, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV Compeso GmbH, Digital Genius, FTT Filmtro- nics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, Josper, KTS/ReBiTicks, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/ Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket.international Software Trading, Universal Pictures Internatio nal (Netherlands) BV, Warner Bros. Entertain ment Holland, XDC, Young Creations BV. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 14e jaargang nummer 80 februari 2008 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf ry to my advice you took the job.' (Al Pacino als Michael Corleone in The Godfather 3)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 39