Indiana Jones and the Kingdom of the (rystal Skull Sex and the (ity:The Movie Iron Man TEASERS Het duurt nog even, maar dit zijn films om de komende maanden in de gaten te houden. Fans wereldwijd kijken er al lange tijd naar uit: de nieuwe Indiana Jones. Het is bijna achtenhalf jaar gele den dat we de held met de hoed voor het laatst in de bioscoop zagen. 22 mei aanstaande wordt het wach ten beloond. Over het verhaal was bij het ter perse gaan van dit blad niets bekend. Alle informatie over de film wordt heel gecontroleerd en gefaseerd naar buiten gebracht. Er doen sterke geruchten de ronde dat Shia LaBeouf (Transformers, Disturbia] in de film de zoon van Indy speelt. Dat zijn geruchten die tot op heden worden ontkend, ook door regisseur Spielberg zelf. Afwachten dus even. Hoofdrollen: Harrison Ford, Cate Blanchett, Shia LaBeouf Regie: Steven Spielberg Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 22 mei 2008 Sex and the City: The Movie is de speelfilm die volgt op de populaire tv-serie die van 2001 tot 2006 bij Net 5 te zien was. Net als in de serie gaat het in de film over de vier vriendinnen die in New York wonen: colum niste Carrie, advocate Miranda, zakenvrouw Samantha en de brave Charlotte. Het viertal zou genoeg moeten hebben aan zichzelf, maar in plaats daarvan verdiepen de dames zich voortdurend in de levens van elkaar en proberen ze samen de juiste weg te vinden. In het laatste seizoen op tv trok de serie per aflevering gemiddeld 468.000 kijkers. Ook de herhalingen staan nog steeds garant voor hoge kijkcijfers. Hoofdrollen: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis Regie: Michael Patrick King Distributeur: Paradiso Entertainment Releasedatum: 12 juni 2008 Iron Man is, na onder meer Spider-Man, de volgende superheld uit de stripboekenstal van Marvel. Robert Downey Jr. is wapenhandelaar Tony Stark. Tijdens de oorlog in Afghanistan wordt hij gevangen genomen. Samen met een medegevangene wordt hij gedwongen een speciaal pantserpak te maken. Hij slaagt erin het pak zelf aan te trekken. Het geeft hem enorme kracht en biedt hem de mogelijkheid te ontsnappen. Eenmaal terug in Amerika ontwikkelt Stark het pak nog verder. Hij neemt een tweede identiteit aan, namelijk die van Iron Man. Een nieuwe avonturier en superheld is geboren. Hoofdrollen: Robert Downey Jr., Terrence Howard, Gwyneth Paltrow, Jeff Bridges Regie: Jon Favreau Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 1 mei 2008

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 6