Huwelijk in Hoogeveen m 1 GAME HFN Game-rapport Eindcijfer: 7,6 Doe mee en win de titel Beste Bioscoopteam van 2008 The Game is een spel waar alle bioscoopteams aan mee kunnen doen. Bioscoopmedewerkers die promotieactiviteiten organiseren maken kans op de titel Beste Bioscoopteam van 2008. Door Riet Zegers In elke editie van HFN maken we bekend wie de afgelopen maanden de meest opvallende actie heeft georganiseerd. Uit het aanbod heb ben we deze keer de pr-stunt van het team van Luxor in Hoogeveen geselecteerd om de bioscoop te laten gebruiken als trouwlocatie. Omdat het gemeentehuis werd verbouwd stelde het bruidspaar Werner Veldmeijer en Leonie Wig- gers zelf voor om in de bioscoop te trouwen. Daar hadden ze immers hun eerste afspraakje gehad. Huwelijken hoeven tegenwoordig niet meer per se in gemeentehuizen te worden voltrokken. En Albert Jan Vos van Luxor stond natuurlijk open voor deze, volgens hem, Neder landse primeur. Hij zorgde er direct voor dat het de bioscoop weer landelijke publiciteit opleverde. De Telegraaf, Hart van Nederland, Q-Music en Dagblad van het Noorden, allemaal waren ze van de partij. Reglement Ook meedoen aan The Game? UCI Stuur dan beeldmateriaal en een korte schriftelijke toelichting op van DrUldSpOOf de actie(s). Voor elke inzending krijgt een bioscoop of filmtheater STcIdc ZCIT punten. Extra punten worden ge geven aan die teams die geprezen VOOl worden vanwege hun creativiteit en originaliteit. Op 26 november OIH lil QC aanstaande sluit de inzendtermijn. In december wordt bekendgemaakt DIOSCOOp wie zich het Beste Bioscoopteam van 2008 mag noemen. Dat team 16 TrOUW6ll. wint een Sony Playstation 3 die uitgereikt wordt in Hollywoud. Deze prijs is beschikbaar gesteld door Jean Mineur Mediavision. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar: thegame@hollandfilmnieuws.nl Hef eerste Neder/anc/se bioscoophuwe- lijk in Luxor te Hoogeveen. Ingezonden promotie: Bruiloft in de bioscoop Afkomstig van: Luxor Hoogeveen Creativiteit: 6 Juryrapport: 'Deze promotie werd Albert Jan en zijn team eigenlijk in de schoot geworpen. Het echtpaar kwam zelf met het voorstel.' Juryrapport: 'Nog niet eerder trouwde er een stel in de bioscoop. Misschien ook een idee voor andere exploita ties?' Uitvoering: 7,5 Juryrapport: 'Het werd een bruiloft met alles erop en eraan. Een beeld uit A//es is liefde vormde een mooi ach tergronddecor.' Juryrapport: 'Met deze pr-stunt haal de het team zowel de radio, de krant als de tv. Beter is haast niet mogelijk.' 'My wedding day. I remember it like it was yesterday. I wish it was tomorrow, then I would cancel it.' (citaat uit Absolute Beginners)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 17