m HFN TRAILERS Pene/ope[01] African Bambi Verhaal: Alan Miller werkte met Hugo van Lawick aan natuurfilms als Serengeti Symphony en zet nu zelf de traditie voort met zijn eerste filmregie. Hij volgt drie jonge gazellen en een giraf-moeder tijdens hun dage lijkse leven in Tanzania. Stemmen: Loes Luca, Traudel Haas Regie: Alan Miller Genre: documentaire Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 23 april 2008 Morrison krijgt een zusje Verhaal: Voor kinderen is het best heftig als ze een broertje of zusje krijgen. Voor de vijfjarige Morrison wordt het zelfs nog een graadje erger als hij ontdekt dat de nieuwe baby zijn kamer zal krijgen. Morrison denkt dat zijn ouders hem de deur uit willen zetten en gaat tot actie over. Hoofdrollen: Tobias Lamberts, Bracha van Doesburgh, Barry Atsma, Kees Boot Regie: Barbara Bredero Genre: familie Distributie: Warner Bros./20th Century Fox Release: 23 april 2008 Doomsday [02] Verhaal: Als een dodelijk virus uitbarst, vallen de slachtoffers bij bosjes. De regering evacueert zo veel mogelijk mensen en sluit het gebied hermetisch af middels een dikke muur. De opzet lijkt geslaagd, totdat dertig jaar later het virus opnieuw uitbreekt. Hoofdrollen: Rhona Mitra, Bob Hoskins, Alexander Sid- dig, Malcolm McDowell Regie: Neil Marshall Genre: sciencefiction, actie Distributie: RCV Entertainment Release: 24 april 2008 Info the wild [03] Verhaal: Begin jaren negentig heeft de zojuist afge studeerde Christopher het helemaal voor elkaar. In plaats van carrière te maken, besluit hij echter om al zijn bezittingen weg te geven en naar Alaska te liften. Ge baseerd op de gelijknamige, waargebeurde beststeller van Jon Krakauer. Hoofdrollen: Emile Hirsch, Hal Holbrook, Catherine Kee- ner, Vince Vaughn, William Hurt, Marcia Gay Harden Regie: Sean Penn Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 24 april 2008 La maisor [04] Verhaal: Als zijn vrouw en kinderen zonder hem op vakantie zijn, gaat Malo er met een vriend op uit. In een oud huis vindt hij een brief van een meisje aan haar va der, die hij meeneemt naar huis. Later besluit hij de brief aan de inmiddels volwassen Cloé terug te geven. Hoofdrollen: Sergi López, Bruno Salomone, Berenice Bejo, Barbara Schulz Regie: Manuel Poirier Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 24 april 2008 /Vleet the Spartans Verhaal: Na vier Scary Movie's, Date Movie en Epic A/lovie is het deze keer de beurt aan de film 300 om te grazen te worden genomen. Dertien Spartanen moeten het opnemen tegen de Perzen, Ghost Rider, Rocky Balboa, de Transformers en een gebochelde Paris Hilton. Hoofdrollen: Kevin Sorbo, Carmen Electra, Sean Maguire, Diedrich Bader Regie: Jason Friedberg Aaron Seltzer Genre: komedie Distributie: Warner Bros./20th Century Fox Release: 24 april 2008 Verhaal: Penelope weet als geen ander dat geld alleen niet gelukkig maakt. Ze is rijk, maar getroffen door een vloek en moet door het leven met een varkensneus tot ze de ware vindt. Dat is echter gemakkelijker gezegd dan gedaan: alle mannen rennen weg! Hoofdrollen: Christina Ricci, Reese Witherspoon, James McAvoy, Peter Dinklage Regie: Mare Palansky Genre: romantiek, komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 24 april 2008 Peur(s) du noir Verhaal: Iedereen heeft zo zijn eigen angsten in het donker en hier wordt een aantal daarvan kunstig vormgegeven middels animaties in zwart/wit. leder heeft een eigen verhaal, een eigen stijl en een eigen (angst)gevoel. Regie: Blutch, Marie Caillou, Pierre Di Sciullo, Jerry Kramski, Lorenzo Mattotti, Richard McGuire, Michel Pirus, Romain Slocombe Genre: animatie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 24 april 2008 Fool's Gold [05] Verhaal: Benn Finn gaat zo op in zijn zoektocht naar een legendarische Spaanse schat dat het hem zijn huwelijk met Tess heeft gekost. Net als zij een nieuw leven begint, vindt hij een belangrijke aanwijzing. Hij krijgt haar zo ver om mee te doen en dan begint het When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.' (Emile Kirsch in Into the Wild)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 34