IS HFN Hoofdrollen: Eva Longoria, Jason Biggs, Paul Rudd, Stephen Root, Lindsay Sloane Regie: Jeff Lowell Genre: romantiek, komedie Distributie: RCV Release: 22 mei 2008 Funny Games Verhaal: In deze Engelstalige remake van Michael Ha- neke's eigen Funny Games gaat hij opnieuw op zoek naar het geweld in onze samenleving. Twee echtelieden en hun zoontje krijgen in hun vakantiehuis bezoek van twee jonge mannen met duistere bedoelingen. Hoofdrollen: Naomi Watts, Tim Roth, Michael Pitt, Brady Corbett, Devon Gearhart Regie: Michael Haneke Genre: thriller Distributie: A-Film Distribution Release: 29 mei 2008 Leatherheads Verhaal: Om zijn football-team nieuw leven in te bla zen, schakelt Dodge de jonge speler Carter in. Deze oorlogsheld doet het goed, maar journaliste Lexie is wantrouwig en wil bewijzen dat hij een oplichter is. Bin nen de kortste keren vechten Dodge en Carter om haar gunsten. Hoofdrollen: George Clooney, Renée Zellweger, John Krasinski, Stephen Root Regie: George Clooney Genre: romantiek, komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 29 mei 2008 The Fall Verhaal: Wie zijn vorige film The Cell heeft gezien, zij gewaarschuwd: Tarsem Singh houdt ervan een geheel eigen wereld te creëren. De aanleiding is deze keer het verhaal dat een bedlegerige jongeman aan een meisje in een ziekenhuis vertelt. Hoofdrollen: Catinca Untaru, Lee Pace, Justine Waddell, Kim Uylenbroek, Aiden Lithgow Leatherheads. Universal Pictu res International. The Fall. Para- diso Entertain ment. Regie: Tarsem Singh Genre: fantasy Distributie: Paradiso Entertainment Release: 1 mei 2008 Caotica Ana Verhaal: Zes jaar na Lucia y el sexo is er weer een nieuwe film van Julio Medem. Deze keer draait alles om Ana, die na een hypnosesessie visioenen krijgt uit vorige levens. Het blijken allemaal vrouwen te zijn die op dezelfde leeftijd op tragische wijze om het leven kwamen. Hoofdrollen: Manuela Velles, Charlotte Rampling, Bebe, Ash Newman, Nicolas Cazale, Matthias Habich Regie: Julio Medem Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 5 juni 2008 Harold Kumar Escape f ram Guantanamo Bay Verhaal: Het succes van Harold Kumar Go fo Wfii'fe Cast/e was voor velen een verrassing, maar niet dat er een vervolg van kwam! De twee vrienden worden aan gezien voor terroristen als ze een hasjpijp het vliegtuig in willen smokkelen en zo belanden ze in Guantanamo Bay. Hoofdrollen: Kal Penn, John Cho, Roger Bart, Richard Christy, Jack Conley, Rob Corddry Regie: Jon Hurwitz Hayden Schlossberg Genre: komedie Distributie: RCV Release: 5 juni 2008 How She Move Verhaal: Geheel in de lijn van de beide Step Up-hits vertelt deze film het verhaal van een jonge danseres die haar sociale klasse overstijgt en daarmee haar oude vrienden van zich vervreemdt. Het weerhoudt haar niet van het meedoen aan een danswedstrijd met een flinke prijzenpot. Hoofdrollen: Tre Armstrong, Boyd Banks, Clé Bennett, 'You shouldn't forget the importance of entertainment.' (Brady Corbet als Peter in Funny Games)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 39