Sex and the City: The Movie m HFN Vreugdesprong Het laatste seizoen op tv trok de serie per aflevering gemiddeld bijna 470.000 kijkers. Special trailer Carrie, Miran da, Samantha en Charlotte, vier hartsvrien dinnen die lief en leed met elkaar delen in de stad van uitersten en superlatieven: The Big Apple, oftewel New L York City. Na ^k |v\ jarenlang over IS liefde, seks en relaties te hebben geschreven besluit columniste Carrie zelf toch ook de sprong te wagen en in het huwelijks bootje te stappen. Met alle gevolgen van dien. Sex and the City: The Movie is de speelfilm die volgt op de succesvolle tv-serie die tot 2004 miljoenen Ame rikanen aan de buis gekluisterd hield. Bij ons werd de serie van 2001 tot 2006 door Net 5 uitgezonden. Het laatste seizoen op tv trok de serie per aflevering gemid deld bijna 470.000 kijkers. Ook de herhalingen staan nog steeds garant voor hoge kijkcijfers. De makers van de tv-serie wonnen daarnaast werkelijk vitrinekasten vol met prijzen, waaronder diverse Golden Globes en Emmy Awards. Hoofdrollen: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis Regie: Michael Patrick King Distributeur: Paradiso Entertainment Duur: 144 minuten Website: www.sexandthecitymovie.com Releasedatum: 12 juni 2008 Sex and the City: The Movie. Distributie Para diso Entertain ment. Toen wij alweer drie jaar geleden besloten om een vi sionaire buitenstaander eens zijn licht te laten schijnen over onze sector, lieten wij ons oog vallen op trend- watcher Carl Rohde. We kregen daar toen hele goede reacties op. Men vond het klaarblijkelijk wel verfrissend om iemand onze sector eens op subtiel kritische wijze met een fileermes bloot te laten leggen. De uitspraken van Rohde werden geaccepteerd omdat hij een man is die internationaal zijn sporen wel heeft verdiend én omdat hij geen belang had de werkelijkheid mooier voor te doen komen. Wij hebben op de redactie nog regelmatig over dat artikel gesproken. We wilden altijd nog een keer een manier vinden om het een goede follow up te geven. Dus toen wij eind vorig jaar onze nieuwe bladformule vormgaven, wisten we direct welk nieuw onderdeel er een bepaalde plaats moest krij gen: interviews met mensen van naam die hun visie op de bioscoopbranche met ons zouden willen delen én ons tegelijkertijd iets over hun vak zouden willen vertel len. Iemand die we al vrij snel in beeld kregen en die dankzij ons aardige netwerk benaderbaar bleek te zijn, was Erwin van Lambaart, algemeen directeur van Joop van den Ende Theaterproducties. Dat is het bedrijf dat met bewonderenswaardige musicals als The t/on King, Tarzan, Mamma Mia! en momenteel Dirty Dancing grote groepen publiek in vervoering weet te brengen. Het was een goed gesprek met een man die met groot gemak de juiste woorden weet te kiezen. Zijn passie voor zijn vak werkte bij zonder aanstekelijk. Toen ik na afloop van het inter view door het imposante pand in de Amsterdamse Museumbuurt naar buiten liep, stond op mijn iPod ik van tevoren hoopte te horen. En maakte ik, toen ik de voordeur achter mij dichttrok, in gedachte een kleine vreugdesprong zo als alleen Charlie Chaplin die kon maken. Ik wens u veel leesplezier mei nieuwe HFN. Jeroen Huijsdens Hoofdredacteur 'They say nothing lasts forever, but friendships never go out of style!' (Carrie in Sex and the City: The Movie)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 5