'They did it again...' Game-rapport HFN THE GAME Eindcijfer: 8 Er werd dertig kuub zand gestort om de gasten van de première inde juiste stemming te brengen. EB Ingezonden promotie: premièrefeest /ndiana Jones Afkomstig van: Luxor Hoogeveen Creativiteit: 8,5 Juryrapport: 'Kosten noch moeite en bloed, zweet en tranen werden ge spaard om /ndiana Jones een pas sende première te geven.' pakte echt flink uit en deed de gasten oprecht versteld staan.' Uitvoering: Juryrapport: 'Geen brug ging het team van Luxor te ver om op een pro fessionele manier indruk te maken.' ...icatie: Juryrapport: 'Opvallen men niet voor landelijke aandacht, maar voor regionale exposure. Toch had deze actie absoluut niet misstaan in Hart van Nederland' Wie wordt het Beste Bioscoopteam van 2008? Even leek het er op dat we een nieuw bioscoopteam konden verwelko men in de galerij van tussentijdse Game-winnaars, maar toen was daar toch weer die club uit Hoogeveen met een actie rondom Indiana Jones die iedereen versteld deed staan. Door Riet Zegers Nou, luxe hoor zon parkeer plek! Speciaal voor de langverwachte première van Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull bouwde het team van Luxor Hooge veen, samen met onder meer Scou ting Hoogeveen, een heel adventure park voor de deur van de bioscoop. Er werd niet alleen een imposante houten brug gebouwd, maar ook nog eens dertig kuub zand gestort- om de gasten van de première in de juiste stemming te brengen. Exploitant Albert Jan Vos besloot de exclusieve rechten om er verslag van te doen deze keer te geven aan Dagblad van het Noorden en de Hoogeveensche Courant. De eerst genoemde krant opende een dag later met een 30 centimeter brede kleurenfoto van het spektakel. Reglement The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen om promotieactiviteiten te organiseren en daarmee kans te maken op de titel Beste Bioscoop team van 2008. Ook meedoen aan The Game? Stuur dan beeldmateriaal en een korte toelichting op van de actie. Voor elke inzending krijgt men punten. De inzendtermijn sluit 26 november aanstaande. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2008 mag noemen. Dat team wint een Sony Playstation 3. De prijs wordt be schikbaar gesteld door Jean Mineur Mediavision. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar thegame@hollandfilmnieuws.nl Rectificatie In het vorige nummer werd in The Game ten onrechte gesteld dat Luxor in Hoogeveen de eerste bioscoop was, waar een huwelijk werd voltrokken. Volgens Minke van Putten, die ons hierover mailde, viel die eer echter ten deel aan Smoky in Stadskanaal. Zij trouwde daar namelijk op 12 juni 2006. 'I don't think he plans that far ahead.' (Karen Allen als Marion Ravenwood in /ndiana Jones)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 28