m HFN TRAILERS Drillbit Taylor [05] Verhaal: De eerste dag op de middelbare school is al zwaar genoeg, maar voor drie jongens wordt het nog een graadje erger als ze het doelwit worden van peste rijen. Ze besluiten op zoek te gaan naar een lijfwacht en zo komen ze terecht bij Drillbit Taylor. Hoofdrollen: Owen Wilson, Leslie Mann, Alex Frost, Josh Peck, David Dorfman, Nate Hartley, Troy Gentile Regie: Steven Brill Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 19 juni 2008 In memoria di me Verhaal: In dit ingetogen drama volgen we de jonge An drea op zijn weg naar het priesterschap. Hij leeft, samen met een grote groep andere novices, in een klooster waar het leven gevuld wordt met rituelen en routine. Het is een wereld op zichzelf. Hoofdrollen: Christo Jivkov, Filippo Timi, Marco Baliani, André Hennicke, Fausto Russo Alesi Regie: Saverio Costanzo Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 19 juni 2008 The Incredible Hulk [02] Verhaal: Bruce Banner, de man die in een groen monster verandert als hij kwaad wordt, gaat op zoek naar een geneesmiddel. Het leger zit hem op de hielen en dan duikt er ook nog The Abomination op, een monster dat even sterk blijkt te zijn als de Hulk. Hoofdrollen: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Roth, William Hurt, Robert Downey Jr., Tim Blake Nelson Regie: Louis Leterrier Genre: sciencefiction, actie Distributie: Universal Pictures International Release: 19 juni 2008 The Trap (Klopka) Verhaal: In deze moderne film noir is het leven zwaar voor een man die geen geld heeft om zijn zoontje een le vensnoodzakelijke operatie te laten ondergaan. Een mys terieuze zakenman biedt aan de boel te betalen, maar in ruil daarvoor moet de vader iemand vermoorden. Hoofdrollen: Nebojsa Glogovac, Natasa Ninkovic, Miki Manojlovic, Anica Dobra, Bogdan Diklic Regie: Srdan Golubovic Genre: drama Distributie: Moonlight Films Release: 19 juni 2008 Hoe overleef ik mezelf? Verhaal: Tiener Rosa lijdt in stilte onder de scheiding van haar ouders. Haar moeder heeft een baby gekregen van haar nieuwe vriend en wil met hem gaan samen wonen. Daarvoor verhuizen ze van Den Bosch naar Groningen en begint er een heel nieuw leven voor Rosa. Naar de bekende boeken van Francine Oomen. Hoofdrollen: Jolijn van de Wiel, Mees Peijenburg, Stefan de Walle, Romijn Conen, Dragan Bakema Regie: Nicole van Kilsdonk Genre: familie, drama Distributie: Warner Bros. Release: 25 juni 2008 Annie Leibovitz - Life Through a Lens [01 Verhaal: Iedereen kent de opmerkelijke foto's van allerlei bekende mensen die Annie Leibovitz voor het blad Va- nity Fair maakte. Maar wat weten we van de fotografe zelf? Deze film, van haar jongere zus, richt de camera nu eens op Annie, haar leven en carrière. Regie: Barbara Leibovitz Genre: documentaire Distributie: Cinemien Release: 26 juni 2008 L'heure d'été Verhaal: Twee broers en een zus, die niet meer van elkaar kunnen verschillen dan ze doen, komen weer samen als hun moeder overlijdt. Ze moeten onder elkaar de erfenis, het ouderlijk huis en een kunstcollectie verdelen en daarbij worden de nodige herinneringen opgehaald. Hoofdrollen: Juliette Binoche, Charles Berling, Jeremy Re- nier, Edith Cob, Dominique Reymond, Isabelle Sadoyan Regie: Olivier Assayas Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 26 juni 2008 In Bruges [03] Verhaal: Brugge is een pittoreske Belgische stad waar toeristen van genieten, maar waar de Britse huurmoor denaars Ray en Ken tegen hun wil stranden. Terwijl ze wachten op een telefoontje van hun baas, begint Ken zich steeds meer thuis te voelen. Hoofdrollen: Colin Farrell, Brendan Gleeson, Ralph Fien- nes, Clémence Poésy, Thekla Reuten Regie: Martin McDonagh Genre: misdaad, komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 26 juni 2008 by Northwest [04] Verhaal: Als aftrap voor hun zomerprogramma rond Cary Grant brengt het Filmmuseum deze klassieker opnieuw in roulatie. Grant is op zijn best als een on schuldige man die op de hielen wordt gezeten door de regering, schurken en een sproeivliegtuig. Hoofdrollen: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Ma- son, Jessie Royce Landis, Martin Landau 'There are aspects of my personality that I can't control.' (Edward Norton als Bruce Banner in The Incredible Hu/k)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 38