TRAILERS HFN CD Pudor Verhaal: Een familie, die samenleeft onder een dak, verbergt heel wat problemen, verborgen verlangens en geheimen voor elkaar. Tristan Ulloa, de schrijver van Lucia y el sexo, maakt hiermee zijn regiedebuut, samen met zijn broer David. Hoofdrollen: Nancho Novo, Elvira Minguez, Natalia Rodriguez, Celso Bugallo, Carolina Roman. Regie: David Ulloa Tristan Ulloa Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 3 juli 2008 Then She Found Me [01 Verhaal: Een lerares ziet het leven zonnig tegemoet als ze eindelijk trouwt met haar geliefde Ben. Helaas verlaat hij haar al snel voor een ander, overlijdt haar adop tiemoeder en gaat ondertussen haar biologische klok steeds harder tikken. Hoofdrollen: Helen Hunt, Colin Firth, Bette Midler, Mat- thew Broderick, Ben Shenkman, Lynn Cohen Regie: Helen Hunt Genre: komedie, drama Distributie: RCV Entertainment Release: 3 juli 2008 Hancock [05] Verhaal: Superhelden zijn meestal koene lieden die hun leven in dienst van anderen stellen. Hancock heeft daar echter tabak van en het is wederzijds: de brave burgers van Los Angeles zijn het zat dat hij bij zijn reddingsacties vaak een nog grotere puinhoop achterlaat. Hoofdrollen: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman Regie: Peter Berg Genre: actie, komedie Distributie: Sony Pictures Release: 9 juli 2008 Cung Fu Panda (ov/nl) [02] Verhaal: De dikke panda Po werkt in zijn vaders restaurant en droomt ervan een groot kung fu-meester te zijn. Hij krijgt zijn kans als hij aangewezen wordt als de nieuwe drakenkrijger, maar er moet nog een hoop gebeuren voordat hij die eretitel kan dragen. Stemmen: Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, lan McShane, Lucy Liu, James Hong Regie: Mark Osborne John Stevenson Genre: animatie, familie, komedie, actie Distributie: Universal Pictures International Release: 9 juli 2008 Breath Verhaal: Na het gevoelige Bin-Jip (2004) zijn we erg benieuwd naar het nieuwe liefdesverhaal van de Kore aanse Ki-Duk. Een bedrogen echtgenote wordt verliefd op een man die in de gevangenis zit. Haar man komt er achter, maar onderschat de liefde. Hoofdrollen: Chang Chen, Zia, Ha Jeong-woo, Gang In-hyeong, Park Ji-a Regie: Kim Ki-Duk Genre: romantiek, drama Distributie: A-Film Distribution Release: 10 juli 2008 La noche de los girasoles Verhaal: In een zonnebloemveld wordt een lijk gevon den en in het dorp wordt een prehistorische grot ontdekt. Door deze opmerkelijke gebeurtenissen komt een groot aantal mensen in actie, die meer met elkaar gemeen hebben dan ze aanvankelijk dachten. Hoofdrollen: Carmelo Gomez, Judith Diakhate, Celso Bugallo, Manuel Moron Regie: Jorge Sanchez-Cabezudo Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 10 juli 2008 Y.P.F. [03] Verhaal: De volledige titel - Young Peop/e Fucking - klinkt behoorlijk heftig, maar uiteindelijk gaat het meer om menselijke relaties dan om de seks. We volgen vijf stellen die ieder op een andere manier worstelen met hun wederzijdse intimiteit: van het voorspel tot het nagenieten. Hoofdrollen: Aaron Abrams, Diora Baird, Sonja Bennett, Callum Blue, Kristin Booth, Carly Pope Regie: Martin Gero Genre: komedie Distributie: RCV Entertainment Release: tba >f voor de koning [04] Verhaal: In de middeleeuwen krijgt de jonge schild knaap Tiuri van een stervende ridder een brief voor de koning van Unauwen. Het gelijknamige boek van Tonke Dragt werd verkozen tot het beste jeugdboek van de afgelopen vijftig jaar. Hoofdrollen: Yannick van de Velde, Quinten Schram, Daan Schuurmans, Victor Reinier, Derek de Lint, Monic Hendrickx, Michiel Romeijn, Gijs Scholten van Aschat Regie: Pieter Verhoeff Genre: avontuur, familie Distributie: Benelux Film Distributors Release: 16 juli 2008 4:30 Verhaal: In Singapore volgen we een Chinese jongen die de kamer van een Koreaanse man binnensluipt om van hem te stelen, maar uiteindelijk vriendschap met hem sluit. Dit verhaal van twee eenzame zielen wordt verteld vanuit het perspectief van de jongen. Hoofdrollen: Kim Young-jun, Xiao Li Yuan 'Goed en kwaad zijn eikaars vijand, maar soms liggen ze heel dicht bij elkaar.' (trailer De brief voor de koning)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 41