HFN TRAILERS ED WALL E (ov/nl) fOl 1 Verhaal: Eenzame robot WALL E is als enige achter gebleven op de grondig vervuilde aarde. Na eeuwen is hij nog steeds bezig het puin op te ruimen, maar de monotomie wordt verbroken door de komst van de veel modernere robot EVE. Stemmen: John Ratzenberger, Sigourney Weaver, Kathy Najimy, Fred Willard, Jeff Garlin Regie: Andrew Stanton Genre: animatie, familie, sciencefiction, komedie Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 30 juli 2008 The Bank Job [03] Verhaal: Begin jaren zeventig werd een Londense bank beroofd via een ondergrondse tunnel. Er werd voor miljoenen aan geld en juwelen buitgemaakt, maar de boeven zijn nooit gevonden. Deze film laat zien hoe het had kunnen gaan. Hoofdrollen: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner Regie: Roger Donaldson Genre: misdaad Distributie: Benelux Film Distributors Release: 31 juli 2008 The Children of Huang Shi Verhaal: Het waargebeurde verhaal van de Britse jour nalist George Hogg die in de jaren dertig terechtkomt in het door Japan bezette China. Daar krijgt hij ongewild de zorg over een grote groep weeskinderen die hij in veiligheid moet zien te brengen. Hoofdrollen: Jonathan Rhys-Meyers, ChowYun-Fat, Radha Mitchell, Michelle Yeoh Regie: Roger Spottiswoode Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 31 juli 2008 Lomon Tr©© Verhaal: De Palestijnse Salma krijgt mot met haar nieuwe buurman, de Israëlische minister van Defensie. Volgens zijn bewakers vormen haar citroenbomen een gevaar voor zijn veiligheid en moeten ze worden omge hakt. Salma neemt een advocaat in de arm en gaat het gevecht aan. Hoofdrollen: Hiam Abbass, Ali Suliman, Rona Lipaz-Mi- chael, Doron Tavory, Tarik Copty, Amos Lavie Regie: Eran Riklis Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 31 juli 2008 ied Life [02] Verhaal: Harry wil trouwen met zijn vriendin Kay, maar houdt te veel van zijn vrouw Pat om haar pijn te doen met een echtscheiding. In plaats daarvan wil hij Pat vermoorden, maar er doen zich complicaties voor als hij Kay voorstelt aan zijn goede vriend Richard. Hoofdrollen: Pierce Brosnan, Chris Cooper, Patricia Clarkson, Rachel McAdams, David Wenham Regie: Ira Sachs Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 31 juli 2008 The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor Verhaal: Avonturier Rick krijgt opnieuw hulp van zijn zoon, vrouw en zwager als hij het weer opneemt tegen een mummie. Deze keer betreft het een herrezen Chi nese keizer die de wereld aan zijn voeten wil krijgen met de hulp van zijn leger, dat opgesloten zat in terracotta beelden. Hoofdrollen: Jet Li, Brendan Fraser, Maria Bello, Michelle Yeoh, John Hannah, Russell Wong Regie: Rob Cohen Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 31 juli 2008 Firef lies in the Garden [04] Verhaal: In dit semi-autobiografische verhaal reist schrijver Michael naar de buluitreiking van zijn moeder. Helaas is de vreugde van korte duur als zij betrokken raakt bij een auto-ongeluk. Hierdoor wordt Michael weer geconfronteerd met zijn traumatische jeugd. Hoofdrollen: Julia Roberts, Ryan Reynolds, Willem Da- foe, Emily Watson, Carrie-Ann Moss, Hayden Panettiere Regie: Dennis Lee Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 7 augustus 2008 Nims eiland (nl) [05] Verhaal: Het meisje Nim leeft samen met haar vader op een exotisch en verder nauwelijks bewoond eiland. Als vader op een dag verdwijnt, vraagt Nim hulp aan haar favoriete schrijfster Alex. Deze dame woont echter in de stad en heeft gillende pleinvrees. Hoofdrollen: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Michael Carman, Mark Brady Regie: Jennifer Flackett Mark Levin Genre: avontuur, familie Distributie: Independent Films Release: 7 augustus 2008 X-Files 2 Verhaal: Tien jaar na de eerste speelfilm en zes jaar na het einde van de populaire tv-serie, komt het nieuwe bioscoopavontuur van FBI-agenten Fox Mulder en Dana Scully. Mulder is nog steeds op zoek naar de ultieme waarheid omtrent het buitenaards leven op onze aarde. 'Sorry pal, there's a mummy on the loose.' (Brendan Fraser als Rick O'Connell in The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 44