m (ast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. David Dabekaussen Woensdag 23 april is David Dabekaussen op zeven- entwintigjarige leeftijd overleden aan leukemie. David begon ooit als stagiair bij Pathé. Het mondde uit in een baan als filmprogrammeur bij het bedrijf. In oktober 2006 hield hij het voor gezien omdat hij zich met im provisatietheater en muziek wilde gaan bezighouden. Zeven maanden later werd er leukemie geconstateerd. David bleef een rasoptimist en bleef het leven vieren zolang hij kon. Een week voor zijn overlijden trouwde David nog met zijn vriendin Binkie. Engel Veld Merel Gilsing Engel Veld (zie foto) is recentelijk aangesteld als waar nemend ambtelijk secretaris van de Stichting Filmonderzoek. En gel studeerde communicatie en film- en televisiewetenschappen aan de Universiteit van Utrecht. Ze neemt de plaats in van Me rel Gilsing die onder andere aan de slag is gegaan bij het Neder lands Instituut voor Filmeducatie (NIF). Saskia Smit Vanaf 1 juli zal Saskia Smit werkzaam zijn voor Free Interactive Service, onderdeel van Free Record Shop. Saskia heeft de afgelopen jaren als marketingassistent gewerkt bij Wolff Cinema Groep en daar evenementen en acties opgezet. Errol Nayci Errol Nayci is sinds mei niet langer werkzaam als sales manager bij Walt Disney Studios Motion Pictures. Wie hem gaat opvolgen is nog niet bekend. Nayci gaat het film- en bioscoopbedrijf niet verlaten. Bij het ter perse gaan van dit magazine was echter nog niet bekend wat hij exact gaat doen. Daarover meer in de volgende edi tie. Julie Ng Bij Warner Bros. is Julie Ng begin mei gestart als mar keting- en promotiecoördinator. Julie werkte eerder bij FuWorks. Wanda Peters Julien van Alphen Per 1 juni is Wanda Peters in dienst getreden bij Inde pendent Films als media continuity coördinator. Zij was hiervoor onder andere als tourmanager voor de Lama's werkte. Julien van Alphen is na zijn stage bij de filmdistri buteur aan de slag gegaan als marketingmedewerker. Tijdens de openingsavond van de 24e editie van het Amsterdam Fantastic Film Festival werd scheidend fes tivaldirecteur en oprichter Jan Doense benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau door de Am sterdamse wethouder voor kunst cultuur Carolien Gehrels. Doense droeg de onderscheiding op aan zijn vader en de aanwezige eregast Tim Burton. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Anne Marie van Vollenhoven, Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krieken, Frank de Neeve, Frank Smit, Roloff de Jeu, Dick Smits, Pieter Nabbe, Benny Untema, Dirk de Lille (co lumnist), Hans Pos (columnist), Karel de Vries (columnist), Berend Jan Kompanje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Drukwerkbegeleiding Young Creations Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM T. 020-6793843 F. 020-6732963 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 30,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Rlm Nieuws haar voortbestaan aan loyale adverteerders die wij kortweg de Vrienden van Holland Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Nationale Bios coopbon, Actionsign, Alcons Audio, Arts At- liance Media, Benelux Film Distributors, Bridge Entertainment Group, CineFox, Coco-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- BiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Roveka, Stichting Filmtrans- port NVF/Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket, international Software Trading, Universal Pictures International (Nefherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures International Holland/ 20th Century Fox, XDC, Young Creations BV. HFN kan worden verstuurd dankzij de Nederlandse Vereniging van Filmdistributeurs (NVF) en Gofilex. 14e jaargang nummer 82 juni 2008 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'In every job that must be done, there is an element of fun.' (Julie Andrews in Mary Poppins)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 46