Picture this... m I k QUIZ HFN Ontdek aan de hand van deze foto's wiens ach ternaam achter de filmbeel den schuil gaat. Doe mee en win twee kaarten voor Utrecht of Vlissingen Raad uit welke negen films de volgende beelden afkomstig zijn en je maakt kans op twee kaarten voor het Nederlands Film Festival of Film by the Sea. Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter je moet zoeken. Samen vormen de negen let ters de achternaam van een bekend persoon. Laat ons weten welke naam jij gevonden hebt en je maakt kans op twee kaarten voor de publieksope- ning van het Nederlands Film Festival (www.filmfestival.nl) of twee kaarten voor de publiekspremière van Film by the Sea (www.filmbythesea.nl). Uitslag De filmtitel die we vorige keer zochten was Kung Fu Panda. De winnaar is Annemie Moesen werkzaam bij Royal Theaters Heerlen. Van harte gefeliciteerd! 1 e letter De eerste letter van het eerste woord van deze filmtitel 2e letter De vijfde letter van deze filmtitel 4e letter De vierde letter van het eerste woord van deze filmtitel 5e letter De eerste letter van deze filmtitel 7e letter De eerste letter van het eerste woord van deze filmtitel 8e letter De eerste letter van het vijfde woord van deze filmtitel Een tipje van de sluier: alle filmbeelden heb ben iets wet de twee festivals te maken. Stuur je antwoord voor 5 septem ber aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De tweede letter van het eerste woord van deze filmtitel 6e letter De laatste letter van deze filmtitel 9e letter De achtste letter van het tweede woord van deze filmtitel 'Of course, l've been too close to see! The answer's right in front of me!' (Jack Skellington in The Nightmare Before Christmas)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 13