HFN TRAILERS Siivage Grace [01 Verhaal: Het waargebeurde verhaal van Barbara Daly die trouwde met de veel rijkere Brooks Baekeland. Een tragedie ontspint zich naarmate hij zijn zoon negeert en zij bij haar enige kind juist de geborgenheid zoekt die ze in haar huwelijk mist. Hoofdrollen: Julianne Moore, Stephen Dillane, Eddie Redmayne, Hugh Dancy Regie: Tom Kalin Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 14 augustus 2008 Mongol (The Untold Story of the R/se of Genghis Khan) Verhaal: De Russische regisseur Sergei Bodrov schreef zelf mee aan het verhaal over de vroege jaren van de legendarische Mongoolse krijger Dzjengis Khan. Hij werd omstreeks 1160 geboren als Temudgin en keeg op jonge leeftijd al een aantal dramatische gebeurtenissen te verwerken. Hoofdrollen: Asano Tadanobu, Sun Hong-Lei, Khulan Chuluun, Amadu Mamadakov Regie: Sergei Bodrov Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 14 augustus 2008 Get Smart Verhaal: Maxwell Smart wil dolgraag promoveren tot geheim agent van CONTROL, maar is onontbeerlijk als analist. Zijn kans komt als de identiteit van alle andere agenten wordt onthuld. Dan is het aan Max, alias agent 86, om de wereld te redden van het boosaardige KAOS. Hoofdrollen: Steve Carell, Anne Hathaway, Dwayne Johnson, Alan Arkin, Terence Stamp Regie: Peter Segal Genre: actie, komedie Distributie: Warner Bros. Release: 14 augustus 2008 FactoryGirl [04] Verhaal: Na een aantal films over Andy Warhol, wordt hier het accent verlegd naar zijn muze Edie Sedgwick. In de jaren zestig was zij altijd te vinden aan Warhols zijde in zijn studio The Factory, waar ze het leven als een continu feest beleefden. Hoofdrollen: Sienna Miller, Hayden Christensen, Guy Pearce, Jimmy Fallon, Mena Suvari Regie: George Hickenlooper Genre: drama Distributie: European Film Partners Release: 21 augustus 2008 Hellboy The Golden Army [05] Verhaal: Als er vreemde wezens opduiken om het leven van brave burgers in gevaar te brengen, is het aan Hellboy en zijn speciaal begaafde vrienden om er een einde aan te maken. Hun nieuwste vijand is een prins, die een gouden leger op de been wil brengen. Hoofdrollen: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Luke Goss, Jeffrey Tambor Regie: Guillermo del Toro Genre: actie, fantasy Distributie: Universal Pictures International Release: 21 augustus 2008 The Forbidden Kingdom [03] Verhaal: In deze eerste samenwerking van Jackie Chan en Jet Li vindt een Amerikaanse tiener een oude staf. Die brengt hem terug in de tijd naar China, waar hij samen met een aantal moedige types op pad gaat om de staf terug te brengen naar de rechtmatige eigenaar. Hoofdrollen: Jackie Chan, Jet Li, Michael Angarano, Yifei Liu, Collin Chou Regie: Rob Minkoff Genre: actie, avontuur Distributie: Independent Films Release: 28 augustus 2008 Grace Is Gone Verhaal: Als zijn vrouw, een Amerikaanse sergeant, naar Irak wordt gezonden, blijft Stan achter met hun twee dochters. Op een dag krijgt hij een triest bericht. Stan neemt zijn kids mee naar een pretpark en probeert onderweg de moed te vinden om hen het dramatische nieuws te vertellen. Hoofdrollen: John Cusack, Shélan O'Keefe, Gracie Bednarczyk, Alessandro Nivola Regie: James C. Strouse Genre: drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 28 augustus 2008 Caos calmo Verhaal: Als Pietro Paladini wordt geconfronteerd met de dood van zijn vrouw, verandert zijn leven rigoureus. Hij besluit niks meer te doen behalve zijn dochtertje naar school te brengen. Elke dag wacht hij op de pijn die komen gaat. Niemand lijkt zijn kalmte te begrijpen. Langzaam gaat Pietro de wereld anders bekijken. De reden? Zijn dochtertje. Hoofdrollen: Nanni Moretti, Valeria Golino, Alessandro Gassman, Isabella Ferrari, Roman Polanski Regie: Antonello Grimaldi Genre: drama, romantiek Distributie: Cinéart Release: 28 augustus 2008 Estömago [02] Verhaal: In twee, elkaar afwisselende lijnen wordt het verhaal verteld van het culinaire talent Raimundo. We 'Don't worry, Abe. I won't kill him. I'm just gonna kick his ass.' (Ron Perlman als Hellboy in Hellboy lij

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 30