HFN TRAILERS ED Bonjour Sagan Verhaal: De Franse schrijfster Francpise Sagan pu bliceerde haar eerste boek Bonjour Tristesse toen ze nauwelijks achttien lentes telde. Het zorgde voor een wereldwijde sensatie, maar niet noodzakelijk voor een gelukkig leven. Hoofdrollen: Sylvie Testud, Pierre Palmade, Lionel Abel- anski, Jeanne Balibar, Arielle Dombasle Regie: Diane Kurys Genre: drama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 2 oktober 2008 Het wapen van Ge/drop Verhaal: In het regiedebuut van Thijs Romer reizen drie mensen naar Geldrop nadat ze een verschrikkelijke gebeurtenis hebben meegemaakt die hun leven heeft veranderd. Hoofdrollen: Katja Schuurman, Tara Elders, Huub Stapel, Thijs Romer, Marcel Hensema Regie: Thijs Romer Genre: drama, thriller Distributie: Shooting Star Film Distribution Release: 2 oktober 2008 Shanghai Trance Verhaal: David Verbeek was altijd al gefascineerd door de Aziatische cinema en besloot zelf naar het verre oos ten te gaan en daar een film te maken. In de grote stad Shanghai filmde hij, met een bijna volledige Chinese cast en crew, drie met elkaar verweven liefdesverhalen. Hoofdrollen: Tygo Gernandt, Tian Yuan, Lu Yulai, Zhang Heng, Cheng Haofeng, Xiao Han Regie: David Verbeek Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 2 oktober 2008 Radeloos Verhaal: De moeder van Yara wil dat haar dochter fotomodel wordt. Volgens Yara moet ze daarvoor Shanghai Trance. Filmmuseum. Angus, Thongs and Perfect Snogging. Universal Pictu- res International. drastisch afvallen, met alle gevolgen van dien. Op die manier hoopt ze ook dat Paco eindelijk haar liefde be antwoordt, maar hij heeft wel wat anders aan zijn hoofd. Na Afblijven! \s dit de nieuwe Carry Slee-verfilming. Hoofdrollen: Monic Hendrickx, Renée Soutendijk, Victor Löw, Marius Gottlieb, Marloes van der Wel Regie: Dave Schram Genre: drama, familie Distributie: RCV Entertainment Release: 2 oktober 2008 Angus, Thongs and Perfect Snogging Verhaal: Georgia is een tiener als zoveel anderen. Ze heeft bemoeizuchtige ouders, een irritant zusje, zou graag blond willen zijn, een kleinere neus hebben en niet te vergeten: een vriendje. Al deze sores pent ze neer in haar hilarische dagboeken. Hoofdrollen: Georgia Groome, Aaron Johnson, Alan Davies, Tommy Bastow Regie: Gurinder Chadha Genre: komedie, drama Distributie: Universal Pictures International Release: 2 oktober 2008 Death Race Verhaal: De onschuldige, voor moord veroordeelde gevangene Jensen Ames wordt gedwongen mee te doen met de populairste en bloederigste sport aller tijden: Death Race, een autorace op leven en dood. Een moderne versie van de actiefilm uit 1975. Hoofdrollen: Jason Statham, lan McShane, Joan Allen, Tyrese Gibson, Robin Shou Regie: Paul W.S. Anderson Genre: sciencefiction, actie Distributie: Universal Pictures International Release: 2 oktober 2008 Boft/e Shock Verhaal: Het klinkt als het vervolg op Sideways, want opnieuw speelt de wijn een belangrijke rol in deze sprankelende film. In 1976 werd er een wijnwedstrijd 'If you haven't nóticed, I am a womari now! I wear a bra!' (Georgia Nicolson in Angus, Thongs and Perfect Snogging)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 35