HFN TRAILERS gehouden tussen Amerikaanse en Franse wijnen met een verrassende uitkomst. Hoofdrollen: Chris Pine, Alan Rickman, Bill Pullman, Eliza Dushku, Dennis Farina Regie: Randall Miller Genre: komedie, drama Distributie: European Film Partners Release: 2 oktober 2008 Anubis het pad der 7 zonden [04] Verhaal: De populaire tv-serie Het huis Anubis krijgt haar eigen speelfilm, waarin de bewoners van Anubis op schoolreis gaan. Ze komen in een spookdorp terecht waar ze op een oude legende stuiten. Wat betekent de toegangspoort tot Het pad der zeven zonden? Hoofdrollen: Achmed Akkabi, Loek Beernink, Egbert Jan Weeber, Maryam Hassouni Regie: Dennis Bots Genre: avontuur, familie Distributie: Independent Films Release: 8 oktober 2008 Space Chimps [01 Verhaal: Drie apen worden door NASA de ruimte in gestuurd: commandant Titan, de lieve Luna en het feest beest Ham, alias de kleinzoon van de eerste ruimteaap. Ze moeten op een verre planeet de vredelievende bewoners redden van de gemene dictator Zartog. Stemmen: Patrick Warburton, Cheryl Hines, Jeff Daniels, Stanley Tucci Regie: Kirk De Micco Genre: animatie, familie Distributie: Independent Films Release: 8 oktober 2008 Der Baader-Meinhof Komp/ex Verhaal: In het Duitsland van de jaren zeventig vechten Andreas Baader, Ulrike Meinhof en Gudrun Ensslin tegen het 'nieuwe fascisme', alias het Amerikaanse imperialisme. Ze zijn aanvankelijk van goede wil, maar ontpoppen zich tot ware terroristen. Hoofdrollen: Martina Gedeck, Moritz Bleibtreu, Bruno Ganz, Nadja Uhl, Johanna Wokalek Regie: Uli Edel Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 9 oktober 2008 Café de los maestros [03] Verhaal: Een portret van en een hommage aan de zangers en muzikanten van de Argentijnse tango uit de jaren dertig en veertig. Naast interviews met de al wat oude, maar nog altijd kwieke artiesten, is er uiteraard ook volop ruimte voor de liedjes. Regie: Miguel Kohan Genre: documentaire Distributie: Cinéart Release: 9 oktober 2008 Ouf/ander Verhaal: We gaan terug naar de tijd van de Vikingen, maar daar komen we een sciencef ictionelement tegen. Een buitenaardse man landt op aarde, samen met een buitenaards monster. Hij helpt de aardbewoners, met zijn geavanceerde technologie, om zich tegen deze griezel te verdedigen. Hoofdrollen: James Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston, Ron Perlman, John Hurt Regie: Howard McCain Genre: actie Distributie: Paradiso Entertainment Release: 9 oktober 2008 Sex Drive Verhaal: lan is een lieve jongen. Hij is altijd een vriend, nooit dé vriend! Hij krijgt de wind in de zeilen als hij Danielle ontmoet... online. Een probleempje. Hij woont in Chicago, zij helemaal in Knoxville. Zij zegt bereid te zijn zich helemaal aan hem over te geven, als hij bereid is he lemaal naar haar toe te komen. En dus gaat lan op pad. Hoofdrollen: Josh Zuckerman, Amanda Crew, Katrina Bowden, James Marsden Regie: Sean Anders Genre: komedie Distributie: Independent Films Release: 9 oktober 2008 Sinterklaas en het geheim van het grote boek [02] Verhaal: Sinterklaas moet examen doen voor zijn nieuwe dakrijbewijs. Hij krijgt een ongeluk en moet opgenomen worden in het ziekenhuis. Dit tot groot genoegen van Dr. Brein die de gebeurtenis aangrijpt om het Sinterklaas feest voor altijd te veranderen. Hoofdrollen: Sinterklaas, Pamela Teves, Martine van Os, Frederick de Groot, Joep Sertons Regie: Martijn van Nellestijn Genre: familie Distributie: RCV Release: 9 oktober 2008 La silence de Lorna [05] Verhaal: De Albanese Lorna is getrouwd met de drugs verslaafde Claudy om de Belgische nationaliteit te krij gen. Het plan is dat ze daarna weer van Claudy afkomt zodat zij met een Russische gangster kan trouwen om die op zijn beurt een Belgisch paspoort te geven. Hoofdrollen: Artha Debroshi, Jeremie Renier, Fabrizio Rongione, Olivier Gourmet Regie: Luc Jean-Pierre Dardenne Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 16 oktober 2008 'You have no idea what I am capable of!' (Hugh Jackman als Wyatt Bose 'm Deception)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 36