Cast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. EB [e,. m6 cc m:ne_ .^s-: c- ■_>-_, C2 /_,-_ :.- ;;€r Karel de Vries Max van Praag Karel de Vries wordt met ingang van 1 januari 2009 managing director Nederland van Universal Pictures In ternational. Hij volgt Max van Praag op, de huidige ge- neral manager, die het bedrijf na drieentwintig jaar gaat verlaten. Om de overgang soepel te laten verlopen, zal Karel de Vries vanaf eind september bij UPI werkzaam zijn. Max van Praag neemt in december afscheid. Sharita Hasnoe Sharita Hasnoe is sinds 9 juni salesmanager bij Walt Dis ney Studios Motion Pictures. Sharita werkte eerder bij filmdistributeur 20th Century Fox waar zij sales director was. Errol Nayci Sinds 2 juni is Errol Nayci begonnen als managing direc tor bij de nieuwe distributiemaatschappij European Film Partners (EFP). Nayci was eerder salesmanager bij Walt Disney Studios Motion Pictures (zie ook pagina 33). Carolyn van Liefland Na drie jaar voor Benelux Film Distributors en Inspire Pictures te hebben gewerkt gaat Carolyn van Liefland voor zichzelf beginnen. Van Liefland zal in ieder ge val worden ingeschakeld om een aantal Nederlandse speelfilms van Inspire Pictures te begeleiden. Roshan Fazili Bij A-Film Distribution is Roshan Fazili begin juni aangesteld als personal assistant van directeur Wilco Wolfers. Roshan werkte eerder onder meer vijf jaar op de afdeling communicatie bij Endemol. Liane Gehéniau Liane Gehéniau van Paradiso Filmed Entertainment Ne derland is gepromoveerd tot salesmanager theatrical Nederland. Mirjam van Ansem Sinds mei dit jaar werkt Mirjam van Ansem als sales- en marketingassistent bij Benelux Film Distributors. Hier voor werkte ze bij Motel Films (nu IDTV Film) als publi citeitsmedewerker. Bram van den Broek Rob van der Meer Pathé heeft twee nieuwe managers aangesteld voor de bioscopen in Rotterdam. Bram van den Broek is de nieuwe bioscoopmanager voor Pathé De Kuip. Rob van der Meer neemt Pathé Schouwburgplein voor zijn rekening. Interim-manager Jordi Wientjes heeft beide mannen vertrouwd gemaakt met het werken in de bios coop. Peter Semeels Sander Verdonk Drie jaar gaf Peter Serneels leiding aan het team van bioscoop Cine City in Vlissingen. Eind juni kwam daar een einde aan. Peter verzorgt nu de promotie en spon soring bij het filmfestival van Vlaanderen. Serneels is inmiddels opgevolgd door Sander Verdonk. De pro grammering van de Zeeuwse bioscoop is overgeno men door het team van Minerva/Wolff. Robert Kruiskamp 30 juni was de laatste dag van Robert Kruiskamp als manager promotions events bij Jean Mineur Media Vision. Na 7,5 jaar besloot hij zijn carrière op een an dere manier invulling te gaan geven. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Anne Marie van Vollenhoven, Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krieken, Aimée Kersten, Frank de Neeve, Frank Smit, Roloff de Jeu, Dick Smits, Pieter Nabbe, Erik Lanshof, Dirk de Lille (columnist), Hans Pos (columnist), Karel de Vries (columnist), Berend Jan Kom- panje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Drukwerkbegeleiding Young Creations Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam T. 020-6793843 F. 020-6732963 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 30 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Nationale Bios coopbon, Actionsign, Alcons Audio, Arts Alli- ance Media, Benelux Film Distributors, Bridge Entertainment Group, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- BiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Roveka, Stichting Filmtrans- port NVF/Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket, international Software Trading, Universal Pictu res International (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Mofion Pictures (Netherlands), War ner Bros. Pictures International Holland, XDC, Young Creations BV. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 14e jaargang nummer 83 augustus 2008 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 38