En weer is het Hoogeveen... HFN Game-rapport THE GAME Wereldprimeur: eerste 3D-openluchtvoorstelling op het water Hoezeer andere bioscoopteams ook proberen het team van Luxor Hoogeveen van de troon te stoten, het lijkt haast een onmogelijke op gave. Ook dit keer deden de bioscoopmedewerkers van Luxor de jury van The Game weer versteld staan met een actie die heel veel mensen op de been bracht. Duikers, de Koninklijke Landmacht, de Natio nale Garde en de technische mensen van FTT Filmtronics kwamen er aan te pas om deze wereldse klus te klaren. Eindcijfer: 8+ Door Riet Zegers Sluitstuk van het culturele jaar - Hartstocht in Hoogeveen - begin september was de eerste 3D-open- luchtvoorstelling op het water met een vertoning van Journey to the Center of the Earth 3D. Naast deze film vond er ook nog een vertoning plaats van Kung Fu Panda en The Bucket List. Duikers, de Koninklijke Landmacht, de Nationale Garde en de technische mensen van FTT Filmtronics kwamen er aan te pas om deze wereldse klus te klaren. Er waren drie pontons, vijf land- en zes waterankers voor nodig om een stabiele basis te leggen voor het bioscoopscherm. Het geluid, digi taal en volledig zevenkanaals, werd over het gehele strand uitgezet. De bezoekers waren uiteindelijk allemaal onder de indruk van het bijzondere evenement. Reglement The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen om promotieactiviteiten te organiseren en daarmee kans te maken op de titel Beste Bioscoop team van 2008. Ook meedoen aan The Game? Stuur dan beeldmateriaal en een korte toelichting op van acties. Voor elke inzending krijgt men punten. Op 11 november sluit de inzend termijn. In december wordt in HFN verslag gedaan van de prijsuitrei king. Het Beste Bioscoopteam van 2008 wint een Sony Playstation 3. De prijs wordt beschikbaar gesteld door Jean Mineur Mediavision. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar: thegame@hollandfilmnieuws.nl Het immense doek op c/e pontons. Ingezonden promotie: Eerste 3Dopenluchtvoorstelling Afkomstig van: Luxor Hoogeveen Creativiteit: 8 Juryrapport: 'Drie pontons in het wa ter plaatsen om een filmscherm op te richten is een, maar de Nationale Garde erbij halen voor de bewaking en beveiliging vraagt toch een crea tieve geest.' Vernieuwend: 9- Juryrapport: 'Openluchtvoor zijn niet nieuw. Echter 3D in de open lucht werd tot voor kort voor onmo gelijk gehouden. Het team van Luxor bewees met succes het tegendeel.' Uitvoering: 8+ Juryrapport: 'Dat het team van Luxor erin slaagt om zo'n enorme operatie, met zoveel mensen, van de grond te krijgen, vereist een sterke regie.' Communicatie: 7 Juryrapport: 'Lokale en regionale pers werden weer met het grootste gemak gemobiliseerd. Jammer dat deze pri meur niet werd opgemerkt door de landelijke pers.' 'Believe me, citizens, you have not seen anything yet!' (Dustin Hoffman als Shivu in Kung Fu Panda)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 18